Omerta Tattoo

i

Autor: materiały partnera

Coraz częściej budzi podziw i zachwyt. Tatuaż doskonałym pomysłem na prezent?

2020-11-23 9:01

Tatuaż pomysłem na prezent? Z pozoru pomysł ten może wydawać się nieco szalony, ale po przemyśleniu może okazać się świetnym rozwiązaniem odwiecznego dylematu „co jej/jemu kupić?”. Pomysłem oryginalnym, zaskakującym i pozytywnie zakręconym. Zapyta się ktoś, jak można komuś „wręczyć” tatuaż? Wystarczy sam voucher na tatuaż – w ten sposób osiągniemy efekt zaskoczenia i jednocześnie pozwolimy wybrać obdarowanej osobie wymarzony wzór.

Wielkimi krokami zbliża się Gwiazdka, a wraz z nią odwieczny dylemat, co kupić bliskim. Wraz z kolejnymi latami i kolejnymi okazjami coraz trudniej znaleźć oryginalny, a przy tym efektowny prezent. Doskonałym rozwiązaniem może okazać się… tatuaż. Z pewnością będzie oryginalny, efektowny, odrobinę szalony i z góry można przyjąć, że będzie stanowił nie lada zaskoczenie. Dobrze wykonany będzie też piękny.

Współczesne tatuaże coraz częściej przypominają małe dzieła sztuki, a ich tworzeniem zajmują się utalentowani artyści. Tworzone przez nich wzory nie budzą już zdziwienia i dezaprobaty, lecz szczery podziw i zachwyt.

Tatuaże mogą być oszałamiające. Zarówno te czarno-białe, jak i kolorowe. Wielu z nas je podziwia i zazdrości ich posiadaczom, choć jednocześnie duża część odczuwa lęk przed ich wykonaniem. Jak się okazuje, zupełnie niepotrzebnie. Wykonanie tatuażu w profejsonalnym salonie, gdzie zachowany jest odpowiedni poziom czystości i higieny, jest całkowicie bezpieczne. Czy tatuowanie boli? To zależy od konkretnej osoby i miejsca na ciele, w którym wykonujemy tatuaż. Choć trudno w to uwierzyć, są osoby, dla których proces tatuowania jest przyjemny.

Oczywiście, decydując się obdarować kogoś tatuażem, nie powinniśmy za nikogo wybierać wzoru. W końcu to pamiątka na całe życie. Lepiej w takim przypadku kupić voucher do konkretnego studia. Będziemy mogli go zapakować i wręczyć osobiście osobie obdarowanej, a przy tym zostawimy jej możliwość wyboru wymarzonego wzoru. A wybór będzie miała ogromny. Jedynym ograniczeniem w tym przypadku jest bowiem nasza wyobraźnia.

- Naszym celem jest tworzenie indywidualnych i niepowtarzalnych wzorów – mówią przedstawiciele wrocławskiego Studia Tatuażu Omerta. - Klient może skorzystać u nas z gotowych wzorów, przygotować własny projekt lub zamówić u nas projekt tatuażu ,,na życzenie”.

Równie ważny co wybór samego wzoru tatuażu, jest wybór osoby, która nam ten tatuaż wykona. Dlatego tak istotne jest znalezienie profesjonalnego studia tatuażu, zapewniającego zarówno odpowiedni poziom bezpieczeństwa jak i artystycznego kunsztu.

- Studio Omerta Tattoo oferuje fachowe i twórcze podejście do tematu tatuowania – zapewniają przedstawieciele wrocławskiego salonu przy ul. Kościuszki 33/1. - Bacznie spoglądamy na to co dzieje się w świecie tatuażu. Wychwytujemy najnowsze trendy i podążamy zgodnie z nimi. Tatuaż w naszym studiu to nie tylko gwarancja najwyższej jakości, ale także pełnego bezpieczeństwa i higieny. Wśród naszych klientów są m.in. znani polscy zapaśnicy Damian Janikowski i Łukasz Banak oraz pięściarz Marek Matyja.

Voucher na tatuaż może okazać się doskonałym prezentem dla osoby w niemal każdym wieku. Zarówno dla młodej studentki, jak i statecznego seniora.

Omerta Tattoo

i

Autor: materiały partnera

Artykuł sponsorowany