Śmieciarka, zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: SHUTTERSTOCK

Tragedia

"Czołówka" śmieciarki z samochodem. Trzy osoby nie żyją! Drogowa makabra na Dolnym Śląsku

2023-01-13 16:18

Tragiczny wypadek koło Dzierżoniowa na Dolnym Śląsku. Trzy osoby zginęły po czołowym zderzeniu śmierciarki z samochodem osobowym. Dramat rozegrał się na terenie miejscowości Uciechów. Są już wstępne ustalenia policji w tej wstrząsającej sprawie. Szczegóły na se.pl.

Tragiczny wypadek na Dolnym Śląsku miał miejsce w piątek (13 stycznia 2023 r.) po godzinie 13:00. Rzecznik PSP bryg. Karol Kierzkowski przekazał Polskiej Agencji Prasowej, że w zderzeniu czołowym ciężarówki służącej do odbioru śmieci i auta osobowe zginęły trzy osoby. Ofiary śmiertelne podróżowały osobowym nissanem. Dwie osoby, które znajdowały się w śmieciarce zostały ranne. Na miejscu zdarzenia pojawiło się m.in. osiem zastępów straży pożarnej.

Tragiczny wypadek koło Dzierżoniowa na Dolnym Śląsku. Co ustaliła policja?

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-letni kierowca nissana zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w samochód ciężarowy - powiedział stacji TVN 24 nadkom. Marcin Ząbek, oficer prasowy KPP w Dzierżoniowie. Śledztwo jest prowadzone pod nadzorem prokuratury. W przywoływanym rejonie występują ogromne utrudnienia. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR.

DW nr 384 została zablokowana. Służby wyznaczyły objazdy przez Kołaczew, Dobrocin i Uciechów. Rodzinom i bliskim ofiar składamy wyrazy współczucia. Do wszystkich uczestników ruchu drogowego apelujemy o ostrożność.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!