Niektórzy twierdzą, że wrocławianie są najlepiej ubrani w Polsce

i

Autor: Counselling/PD/pixabay.com Niektórzy twierdzą, że wrocławianie są najlepiej ubrani w Polsce

Dobiorą Ci ubrania i zaplanują wymarzone wakacje. We Wrocławiu ruszył MyStyle Spot [AUDIO]

2016-02-07 8:43

To pierwsze tego typu miejsce w Polsce. Na klientów czekają tam doradcy modowi i podróżniczy.

Żeby skorzystać z naszych usług wystarczy kilka chwil w sieci, a potem wizyta w kawiarni w centrum Wrocławia - zapewniają w MyStyle Spot.

- Wchodzimy na stronę i wypełniamy profil. Umieszczamy tam informacje o naszych preferencjach i na podstawie tego doradcy tworzą dopasowaną ofertę, która jest boxem z gotową stylizacją. Nasi klienci podają specyficzne preferencje odnośnie swojego gustu. Zawsze się jednak staramy żeby ten box był niespodzianką - wyjaśnia Katarzyna Sekscińska z MyStyle Spot.

Zakupy ze stylistką

We Wrocławiu można się również wybrać do sklepów ze stylistką. Takie usługi znajdziecie u Barbary Murzy (Akademia Wizerunku), Ilony Niebiał (In Style), Marty Morawieckiej (Make Me Up), czy Katarzyny Skoczylas (Fabryka Kobiecości).

Wrocławianie ubrani najlepiej w Polsce?

Pytani przez nas wrocławianie sądzą, że niektórym porady dotyczące ubioru bardzo by się przydały:

- Zdarzają się dziwni ludzie - twierdzi jeden z mieszkańców miasta.

- Ubieramy się o wiele lepiej niż cała reszta Polski. Nie wiem z czego to wynika. Choć w sumie parę dziwnych osób widziałam - przyznaje wrocławianka.

- Stylista nie jest potrzebny. Każdy na swój sposób się dobrze ubiera - przekonuje inny zapytany.

Ułożą Ci idealne wakacje

W MyStyle Spot można za to jeszcze skorzystać z porad dotyczących podróży. Doradcy przed przygotowaniem oferty pytają na przykład o to czy ktoś lubi piaszczyste plaże albo czy spędzanie czasu na zwiedzaniu to preferowana przez daną osobę forma rozrywki. Podobnie jak w przypadku doboru garderoby, najpierw wypełnia się profil w internecie, potem rozmawia o podróżniczych planach i marzeniach. Potem otrzymuje się konkretne oferty. Jeśli klient zdecyduje się już na którąś, doradcy załatwiają za niego formalności związane z podróżą: kupują bilety i rezerwują hotele.

Posłuchaj materiału reporterki Radia ESKA Eweliny Wąs:

Czytaj także: MPK Wrocław: Tu spotkasz kontrolera. Mamy najnowszy spis! [LISTA MIEJSC]