Tragiczny wypadek na Dolnym Śląsku

i

Autor: materiały policji

Dolny Śląsk: Audi wbiło się pod przyczepę ciągnika. Pasażerka zginęła na miejscu

2021-11-08 7:58

Do koszmarnego wypadku doszło w niedzielę wieczorem na drodze krajowej nr 8 w pobliżu miejscowości Przerzeczyn-Zdrój na Dolnym Śląsku. Samochód osobowy wbił się pod przyczepę ciągnika rolniczego. Pasażerka auta zginęła na miejscu, a kierowca został ranny.

Tragiczny wypadek na Dolnym Śląsku. W niedzielę (7 listopada) ok. godz. 22:30 na drodze krajowej nr 8 w pobliżu miejscowości Przerzeczyn-Zdrój w powiecie dzierżoniowskim samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca audi wjechał w tył przyczepy ciągnika. Siła uderzenia była tak duża, że auto dosłownie wbiło się pod przyczepę.

Siedząca na miejscu pasażera kobieta zginęła na miejscu. Kierowca audi został ranny. Jak informuje portal 24wroclaw.pl, mężczyzna doznał jedynie nielicznych obrażeń, m.in. złamania ręki. Dokładne okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Droga Wrocław - Kłodzko została zablokowana na kilka godzin. Aby wydobyć rozbite auto spod przyczepy konieczne okazało się wezwanie na miejsce wezwano Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Technicznego z Wrocławia. Dla kierowców wytyczono objazd od strony Wrocławia przez Przerzeczyn-Zdrój, a od strony Kłodzka przez Ząbkowice Śląskie.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Staranował 10-latka na pasach. Wszystko na oczach policjanta