pomoc drogowa,

i

Autor: <a href='https://pl.freepik.com/zdjecia/samochod'>Samochód zdjęcie utworzone przez jcomp - pl.freepik.com</a> Wrocław: Zderzyli się na drodze. Razem zaatakowali pracownika pomocy drogowej!

Wrocław: Zderzyli się na drodze. Razem zaatakowali pracownika pomocy drogowej!

2021-11-05 21:37

Emocje za kierownicą wzięły górę! Tych dwóch zderzyło się na drodze i wyładowali swoją złość na... pracowniku pomocy drogowej. Mężczyźni zostali obezwładnieni przez policjantów i usłyszeli już zarzuty.

Zderzyli się we Wrocławiu we wtorkowy wieczór (02.11.21) na skrzyżowaniu ulic Połabian i Dalemińców. Na miejsce wezwano patrol policji z komendy miejskiej, ale zanim tam dotarli, uprzedził ich pracownik pomocy drogowej. Funkcjonariusze trafili na dyskusję trojga mężczyzn; dwóch kierowców i jednego pracownika pomocy drogowej. Panowie razem się na niego rzucili!

Zobacz też: Wałbrzych: Policjanci nie mają kwarantanny?! "Kazano nam przyjść do pracy"

Olsztyn. Ukradli Audi A6 z podziemnego garażu. Szuka ich policja

Jak informuje RMF FM, mundurowi natychmiast interweniowali, próbując rozdzielić mężczyzn. Nie słuchali. Policjanci obezwładnili i zatrzymali agresorów. Usłyszeli już zarzuty pobicia, za które grozi im do 3 lat więzienia. Jak się okazuje, sprawcą kolizji ma być... kto inny. Kierowca jednego z samochodów miał oddalić się z miejsca zdarzenia, a zgromadzony materiał dowodowy pozwolił ustalić jego tożsamość. Jak dotąd, policjanci nie zdradzają szczegółów, czynności z domniemanym sprawcą trwają.