Pijana kobieta wiozła trójkę dzieci w samochodzie! Najmłodsze miało 3 latka

i

Autor: materiały policji Pijana kobieta wiozła trójkę dzieci w samochodzie! Najmłodsze miało 3 latka

Dolny Śląsk: O krok od tragedii na trasie S8. Pijany kierowca jechał pod prąd!

2021-06-07 14:05

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie kierowca samochodu, który jechał trasą S8 pod prąd, stwarzając ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Mężczyzna został zatrzymany przez świadków jego niebezpiecznej jazdy i przekazany wrocławskiej policji. Teraz grożą mu nawet 2 lata więzienia.

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło na drodze ekspresowej S8 pod Wrocławiem. Z informacji przekazanych przez świadków zdarzenia wynika, że kierowca peugeota jechał najpierw pod prąd, po czym zawrócił i wjechał na przydrożny parking. Jeden ze świadków, podejrzewając, że siedzący za kierownicą peugeota mężczyzna może być pijany, zjechał za nim na parking i zabrał mu kluczyki, uniemożliwiając dalszą jazdę. Na miejsce wezwano też policję.

ZOBACZ TEŻ: W nocy jechał autostradą bez świateł i pod prąd! Spowodował 3 wypadki, ale się nie zatrzymał!

- Badanie alkomatem przeprowadzone przez policjantów wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie nieodpowiedzialnego kierującego - informuje st. sierż. Paweł Noga z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - Na szczęście podczas tej jazdy nikt nie ucierpiał, jak niestety niejednokrotnie bywa.

41-letni mężczyzna został zatrzymany i przewieziony na komisariat. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Pomyliła jezdnie i wjechała na skrzyżowanie pod prąd