Dolny Śląsk. Owczarek kaukaski ROZSZARPAŁ 9-latkę! Dziecko jest w ciężkim stanie

i

Autor: wikipedia.org/Steifer

Dolny Śląsk. Owczarek kaukaski ROZSZARPAŁ 9-latkę! Dziecko jest w ciężkim stanie

2020-10-25 19:10

Dramatyczne wydarzenie w miejscowości Boguszów-Gorce pod Wałbrzychem. Owczarek kaukaski pogryzł 9-letnią dziewczynkę. Dziecko trafiło w ciężkim stanie do szpitala. Do zdarzenia doszło w momencie, gdy opiekunka czworonoga nie była w stanie utrzymać psa na smyczy.

Jak donosi RMF FM 9-letnia dziewczynka została pogryziona przez owczarka kaukaskiego. Czworonóg był na spacerze wraz z opiekunką, która nie zapanowała nad zwierzęciem. Poszkodowane dziecko trafiło do szpitala w stanie ciężkim. Na razie nie znamy szczegółów tego zdarzenia. Wiemy na pewno, że to nie pierwsze takie zdarzenie w ostatnim czasie.

>>> Andrzej Duda NIE MA koronawirusa? Zaskakująca teoria

Kilka dni temu w Sieradzu 4-letnie dziecko zostało pogryzione przez psy pod swoim domem. Do zdarzenia doszło kiedy wracał wraz z mamą i 7-letnim bratem do domu. Na szczęście na posesji przebywał ojciec dzieci, szybko przybiegł z pomocą i odgonił agresywne zwierzęta. Chłopiec odniósł kilka ran podudzia.

Czytaj także: STRAJK kobiet w Szczecinku. OSTRA wymiana zdań z księdzem! "Ty wstrętny..." [WIDEO]

1 października przekazano informację, że w szpitalu w Katowicach zmarł 12-letni Kamil. Chłopiec odwiedził swojego rok młodszego kolegę Szymka w jego mieszkaniu w Przemyślu. Chłopcy byli sami. W pewnym momencie jeden z dwóch psów, które przebywały w domu, rzucił się na chłopca. 12-latek został przetransportowany do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Niestety, nie udało się go uratować.

Samochodowy Strajk Kobiet i manifestacje pod biurem Prawa i Sprawiedliwości w Szczecinku