Wykorzystywał seksualnie własną córkę?

i

Autor: pixabay.com

Dolny Śląsk: Miał wielokrotnie gwałcić córkę i znęcać się nad rodziną. Do niczego się nie przyznaje

2021-05-26 11:05

Na 3 miesiące został tymczasowo aresztowany Mohamad S., podejrzewany o wykorzystywanie seksualne własnej, małoletniej córki oraz znęcanie się nad rodziną. Mężczyzna został zatrzymany w piątek przez policjantów z Jelcza-Laskowic na Dolnym Śląsku. Podejrzany nie przyznaje się do winy.

W piątek, 21 maja, policjanci z Jelcza-Laskowic zatrzymali mężczyznę pochodzenia arabskiego. Mohamad S. został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Oławie, gdzie postawiono mu zarzuty wykorzystywania seksualnego własnej, małoletniej córki oraz znęcania się nad rodziną. Według śledczych mężczyzna miał przemocą wielokrotnie doprowadzić swoją córkę, które nie ukończyła jeszcze 15 lat, do obcowania płciowego i poddania się przez nią innej czynności seksualnej.

Jak informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu Radosław Żarkowski, Mohamad S. został przesłuchany w charakterze podejrzanego, ale nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów.

- 24 maja Sąd Rejonowy w Oławie uwzględnił wniosek prokuratora i zastosował wobec podejrzanego izolacyjny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy - informuje Radosław Żarkowski.

Sprawa jest w toku.

Brawurowy manewr na wiadukcie w Lesznie