Dramat kierowców na A4. Stoją w kilkukilometrowym korku. Co tam się stało?

i

Autor: Ignacy Torz

Ogromne utrudnienia na A4

Karambol na A4. Kierowcy stali w kilkunastokilometrowym korku, z którego nie dało się uciec!

2022-11-21 14:06

Gigantyczne korki na autostradzie A4 zaskoczyły dziś (21 listopada) kierowców. Po groźnym wypadku, który miał miejsce na terenie woj. dolnośląskiego, droga korkowała się w obu kierunkach. Utrudnienia na A4 wciąż mogą występować. Więcej na ten temat w materiale.

Ogromne utrudnienia na A4. Kierowcy w gigantycznych korkach

Wypadek na autostradzie A4 miał miejsce w poniedziałek (21.11) po godzinie 5 rano miedzy węzłami Brzeg i Brzezimierz w kierunku Wrocławia. Zderzyły się tam dwa TIR-y, pługo-solarka i auto osobowe. Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowana została jedna osoba. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. W wyniku wypadku na A4 uszkodzone zostały bariery. Po wypadku szybko zaczęły tworzyć się korki w obu kierunkach. Korek w stronę Wrocławia miał kilkanaście kilometrów.

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, w celu wypuszczenia samochodów, które utknęły w zatorze pomiędzy węzłami Brzeg i Brzezimierz uruchomiono pasy prawe i awaryjne na obu jezdniach. Po wyprowadzeniu pojazdów odcinek A4 pomiędzy węzłami nadal będzie zamknięty.

Kierowcy chcący ominąć korek, kierują się w Brzegu na tzw. starą trasę przez Oławę.

 

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Koszmar na A4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE