Dramat kierowców na A4. Stoją w kilkukilometrowym korku. Co tam się stało?

i

Autor: Ignacy Torz

Ogromne utrudnienia na A4

Karambol na A4. Kierowcy stali w kilkunastokilometrowym korku, z którego nie dało się uciec!

2022-11-21 14:06

Gigantyczne korki na autostradzie A4 zaskoczyły dziś (21 listopada) kierowców. Po groźnym wypadku, który miał miejsce na terenie woj. dolnośląskiego, droga korkowała się w obu kierunkach. Utrudnienia na A4 wciąż mogą występować. Więcej na ten temat w materiale.

Ogromne utrudnienia na A4. Kierowcy w gigantycznych korkach

Wypadek na autostradzie A4 miał miejsce w poniedziałek (21.11) po godzinie 5 rano miedzy węzłami Brzeg i Brzezimierz w kierunku Wrocławia. Zderzyły się tam dwa TIR-y, pługo-solarka i auto osobowe. Ze wstępnych informacji wynika, że poszkodowana została jedna osoba. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. W wyniku wypadku na A4 uszkodzone zostały bariery. Po wypadku szybko zaczęły tworzyć się korki w obu kierunkach. Korek w stronę Wrocławia miał kilkanaście kilometrów.

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, w celu wypuszczenia samochodów, które utknęły w zatorze pomiędzy węzłami Brzeg i Brzezimierz uruchomiono pasy prawe i awaryjne na obu jezdniach. Po wyprowadzeniu pojazdów odcinek A4 pomiędzy węzłami nadal będzie zamknięty.

Kierowcy chcący ominąć korek, kierują się w Brzegu na tzw. starą trasę przez Oławę.

 

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Koszmar na A4