Dwóch złodziei okradło kilka mieszkań we Wrocławiu. Znasz tych mężczyzn?

i

Autor: Policja Wrocław

Dwóch złodziei okradło kilka mieszkań we Wrocławiu. Znasz tych mężczyzn? [FILM]

2022-03-10 10:28

Dwóch mężczyzn w ciągu dwóch dni okradło kilka mieszkań we Wrocławiu. Policjanci wpadli na ich trop, ale przestępcy wciąż są nieuchwytni. Dlatego mundurowi opublikowali wizerunki podejrzanych z prośbą o pomoc. Znasz tych mężczyzn?

Na początku tygodnia, w poniedziałek i we wtorek (7 i 8 marca), dwóch mężczyzn włamało się do mieszkań przy ulicach Gajowickiej, Słotnej oraz Komorowskiej. Złodzieje po uprzednim wyłamaniu wkładek w zamkach weszli do środka i okradli lokale z cennych przedmiotów.

- Jeden z mężczyzn ubrany był w spodnie koloru niebieskiego (najprawdopodobniej typu jeans), ciemną kurtkę, ciemną czapkę z daszkiem oraz ciemną maseczkę na twarzy. Drugi miał na sobie ciemne spodnie, buty sportowe z jasną podeszwą, szarą kurtkę i ciemną maseczkę na twarzy. Na plecach miał założony plecak najprawdopodobniej koloru szarego, a w ręce trzymał reklamówkę – informują wrocławscy policjanci.

Złodzieje okradali mieszkania we Wrocławiu. Znasz tych mężczyzn?

Mundurowi zdecydowali się na publikację wizerunków podejrzanych mężczyzn z prośbą o pomoc. - Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat sprawców tych przestępstw proszone są o kontakt z dyżurnymi komisariatów, które prowadzą czynności w tych sprawach lub numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość – informuje policja.

  • Komisariat Policji Wrocław-Krzyki tel. 47 87 116 00, 47 87 116 01, 47 87 116 02, 47 87 116 03
  • Komisariat Policji Wrocław-Fabryczna tel. 47 87 143 80
Sonda
Czy widząc złodzieja, zareagowałbyś i próbował go zatrzymać?