Dzik wbiegł do toalety na stacji benzynowej pod Wrocławiem

i

Autor: pixabay.com

Dzik wbiegł do WC na stacji benzynowej pod Wrocławiem. „Toaletę mamy otwartą dla wszystkich” [WIDEO]

2021-04-14 12:57

Niecodzienny gość pojawił się przed kilkoma dniami na stacji benzynowej w Wikszynie pod Wrocławiem. Do otwartej toalety wpadł z impetem dzik. Spędził tam parę chwil, po czym zniknął równie niespodziewanie, jak się pojawił,. „Jak widać toaletę mamy otwartą dla wszystkich” - skomentowali odwiedziny dzika pracownicy stacji.

Toalety na stacjach benzynowe często są odwiedzane przez przypadkowych gości w pośpiechu. Z reguły nie ma w tym niczego dziwnego. Chyba, że mamy do czynienia z tak niecodziennym gościem, jaki pojawił się w ubiegły czwartek na stacji benzynowej w Wikszynie pod Wrocławiem. Po godz. 17 do toalety w budynku stacji wbiegł... dzik. Spędził w środku parę chwil, po czym wolniejszym już krokiem uciekł.

Całe zdarzenie zostało nagrane przez kamery monitoringu. „Jak widać toaletę mamy otwartą dla wszystkich. Nawet dla zbłąkanych dzików” - skomentowali odwiedziny niecodziennego gościa pracownicy stacji.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. W chwili, gdy dzik wpadł do toalety w środku nikogo nie było. Tajemnicą pozostanie też fakt, co dzik robił w środku...

Dziki na toruńskim Rubinkowie! Interweniowała straż miejska