Weź udział w naszym konkursie!

i

Autor: ESKA INFO Weź udział w naszym konkursie!

ESKA INFO ma już rok! Weź udział w konkursie i zgarnij fajne nagrody! [KONKURS]

2016-07-12 11:30

W czerwcu nasze serwisy zanotowały… 1 000 000 unikalnych użytkowników! Dziękujemy i wciąż czekamy na więcej! A teraz mamy dla Was ciekawe zadanie konkursowe!   

Co trzeba zrobić? Wejdź na nasz profil na Facebooku i napisz, ilu fanów będzie miał profil ESKA INFO Wrocław 13 lipca o godz. 16:00 oraz odpowiedz na pytanie: a co Tobie udało się przez ten rok?

Spośród użytkowników, którzy dobrze wytypują liczbę fanów (można się pomylić o 50), wybierzemy 2 najciekawsze odpowiedzi. Do wygrania jest letni zestaw gadżetów ESKA Summer City. Co się w nim kryje? Tę tajemnicę odkryją dopiero zwycięzcy! 

Każdy z Was może udzielić tylko jednej odpowiedzi. Na zgłoszenia czekamy do 13 lipca, do godz. 15:00. Uwaga, liczą się tylko nieedytowane komentarze! Powodzenia!

Tutaj znajdziesz szczegółowy regulamin konkursu 

Dowiedz się o nas więcej

ESKAINFO.pl to lokalne serwisy informacyjne przygotowywane przez reporterów radiowych oraz redakcję internetową portalu. Treść serwisu uzupełnia przegląd wiadomości z innych mediów, ciekawostki dotyczące poszczególnych miast, a także aktualizowane na bieżąco informacje o pogodzie i sytuacji na drogach. Obecnie ESKA INFO oferuje informacje z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Trójmiasta, Łodzi, Lublina, Aglomeracji Śląskiej, Bydgoszczy, Rzeszowa i Szczecina.