Warto wysyłać nam zdjęcia!

i

Autor: Kaboompics/CC0/pexels.com Warto wysyłać nam zdjęcia!

ESKA INFO Wrocław rozdaje nagrody [KWIECIEŃ 2016] Dziękujemy za zdjęcia!

2016-05-05 10:53

Jesteśmy wam ogromnie wdzięczni, że wspomagacie nas swoimi fotografiami i chcemy Wam tę wdzięczność wyrazić! Jak co miesiąc nagradzamy najbardziej aktywnych autorów zdjęć.

Rozdawanie co miesiąc wejściówek do kin, parków rozrywki, klubów fitness czy pizzerii stało się już naszą tradycją. W ten sposób chcemy wynagrodzić Wasz wysiłek i pokazać, że jesteśmy warci tego, aby z nami współpracować!

Bilety wręczamy tym, którzy przyślą nam najbardziej pomysłowe czy najciekawsze zdjęcia z Wrocławia. Ty też możesz powalczyć o nasze nagrody! Nie jest to trudne. Wystarczy, że wyślesz nam dowolne zdjęcie, związane z miastem.

Może to być fotografia jakiegoś wydarzenia, budynku, niecodziennej sytuacji czy atrakcji turystycznej. Prześlij ją do nas! Możesz to zrobić przez formularz kontaktowy na naszej stronie albo przez naszą skrzynkę na Facebooku.

Laureaci za kwiecień:

- Marek Salicki

- UlaJ

- Marta Węgierska

- Bartosz Grabowski

- Maciej Lulko

Co dostają od nas zwycięzcy? Tym razem każdy z nich otrzymuje podwójne bilety do Multikina oraz miesięczny karnet typu open do wybranego klubu "Fitness Academy".

W przyszłym miesiącu, na tych, którzy podeślą nam fotografie czekać będzie kolejna pula nagród, zatem do dzieła!

Czytaj także: Pies sam w domu to nie problem. Wrocławianin wymyślił coś, co uspokaja zwierzaka [AUDIO]