Fan inside. Najpopularniejsza para kibiców Euro jest z Wrocławia [GALERIA ZDJĘĆ]

2016-06-15 12:10

Najmłodszy fan piłki nożnej podbija Europę. Zdjęcia "Fan inside" podbijają internet, pojawiły się też w mediach francuskich, niemieckich i chorwackich.

Czyżbyśmy mieli następczynię Natalii Siwiec? Zdjęcia mamy najmłodszego kibica Mistrzostw Europy Euro 2016 okazały się hitem internetu. Katarzyna Stendera, czyli mama małego fana, była jedną z najczęściej fotografowanych osób w trakcie meczu Polska - Irlandia Północna w Nicei. Okazuje się, że na co dzień pracuje ona we Wrocławiu, w Kancelarii Prawnej Koksztys.

Nienarodzony maluch kibicem

Najmłodszy kibic to chłopak, ma dopiero kilka miesięcy.

- W pewnym momencie poczułam, iż wyjazd na mistrzostwa będzie równie ekscytujący zarówno dla mnie, jak i dla mojego dziecka. Na pomysł zrobienia napisu Fan inside wpadł tato malucha. Pomyślałam, że to świetny pomysł, a w ten sposób dziecko, mimo że w brzuchu – będzie miało poczucie uczestnictwa w kibicowaniu - opowiada Katarzyna Stendera.

Przy okazji napis zapewnił niewidocznemu maluchowi i jego mamie karierę w mediach. 

W Nicei Katarzyna Stendera bez przerwy była proszona o pozowanie do zdjęcia. Materiał z jej udziałem kręcili między innymi operatorzy telewizji z Francji, Niemiec, Polski i Chorwacji. Teraz jej zdjęcie pojawia się na wielu portalach i w mediach społecznościowych związanych z piłką nożną i Euro 

Świetna historia dla malucha

- Dostaję mnóstwo maili i informacji przez Facebooka od kibiców z całej Europy, najwięcej chyba z Wielkiej Brytanii od Polaków, ale również z Chorwacji, gdzie zdjęcia z moim dzieckiem podobno robi niesamowitą furorę. Szczerze mówiąc jestem zaskoczona trochę taką popularnością, ale będzie to na pewno świetna historia do opowiadania, gdy dzieciak przyjdzie już na świat - przyznaje Katarzyna Stendera.

Niewidoczny fan piłki podbije Euro po raz drugi?

Czy Fan inside jeszcze powróci? Co prawda mama nienarodzonego kibica nie miała takich planów, ale, jak sama przyznaje, liczne zaproszenia od fanów piłki nożnej mogą spowodować, że niewidoczny fan piłki nożnej po raz drugi podbije Euro 2016.

Czytaj także: Alarmujące wyniki badań wrocławskich gimnazjalistów