Fejz szykuje się do wydania swojej pierwszej płyty

i

Autor: Materiały prasowe Fejz szykuje się do wydania swojej pierwszej płyty

Fejz, syn Magika z Paktofoniki przyjedzie do Wrocławia na pokaz "Jestem bogiem" [WIDEO, ZDJĘCIA]

2016-03-01 17:46

W czwartek przy okazji pokazu filmu o Paktofonice w ramach "Polish cinema for beginners" będzie można porozmawiać z synem legendarnego rapera.

Oparty na prawdziwej historii "Jestem bogiem" Leszka Dawida był największym polskim hitem kasowym 2012 roku. Pokazuje jak na Śląsku na początku lat 90. powstała Paktofonika i jak stała się muzyczną sensacją. Film opowiada też o prywatnym życiu muzyków, miedzy innymi o tym jak Magikowi rodzi się syn.

Filip Łuszcz, syn lidera Paktofoniki hip-hopowej publiczności może być lepiej znany pod scenicznym pseudonimem. Jako Fejz zadebiutował całkiem niedawno, w 2015 roku. Teraz przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu. Współpracuje z wieloma działającymi na polskiej scenie muzycznej artystami, a z Dj Samiryi, Teslą i Domiksem tworzy skład o nazwie FEJZ TEAM.

Fejz będzie gościem cyklu "Polish cinema for beginners". Jak zapowiadają organizatorzy "wprowadzi publiczność w kontekst filmu".

Film Jestem bogiem wziął tytuł od jednej z piosenek Paktofoniki

i

Autor: Materiały prasowe Film "Jestem bogiem" wziął tytuł od jednej z piosenek Paktofoniki

"Polish cinema for beginners" to cykl prezentujący obcokrajowcom mieszkającym we Wrocławiu znane i ważne polskie produkcje, zawsze z angielskimi napisami. Przyjść może jednak każdy. Oprócz obejrzenia filmu i spotkania z młodym raperem można skorzystać i podszkolić sobie angielski.

Pokaz "Jestem bogiem" z udziałem Fejza w czwartek, 3 marca o godzinie 19.00 w kinie Nowe Horyzonty. Bilety wstępu na seans kosztują 15 złotych.

Czytaj także: Na dworcu we Wrocławiu zatrzymali człowieka poszukiwanego przez 10 lat [WIDEO]