Zaginęła Marianna Wrońska z Wrocławia. Policja prosi o pomoc

i

Autor: Małopolska Policja / Zdjęcie poglądowe Zaginęła Marianna Wrońska z Wrocławia. Policja prosi o pomoc

Policja prosi o pomoc

Gdzie jest Marianna z Wrocławia? Tajemnicze zniknięcie kobiety

2022-10-04 20:23

Wrocław: Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna prowadzą czynności poszukiwawcze za 70-letnią Marianną Wrońską, która w dniu 29 września 2022 roku, najprawdopodobniej w godzinach popołudniowo-wieczornych wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła. Funkcjonariusze przekazali mediom wizerunek zaginionej i liczą, że to pomoże w tej sprawie.

Wrocław: Zaginęła Marianna Wrońska. Policja prosi o pomoc

Bardzo ważny komunikat wrocławskiej policji. Zaginiona Marianna Wrońska ma ok 164 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, posiada krótkie włosy koloru brązowego. Ubrana była w kurtkę koloru jasno zielonego, buty w typie trzewików koloru brązowego. - Posiadała przy sobie szarą torebkę. Ostatni raz widziana była w okolicach budynku FAT we Wrocławiu - informują przedstawiciele Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji.

- W przypadku ujawnienia, proszę poinformować dyżurnego KP Wrocław-Fabryczna tel. 47 871 43 80 lub 47 871 32 92 bądź najbliższą jednostkę Policji - apelują funkcjonariusze w komunikacie, przekazanym mediom.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia zaginionej. Przyjrzyjcie się uważnie! Jeżeli minęliście ją na ulicy lub macie jakiekolwiek przydatne informacje, niezwłocznie powiadomcie wrocławskich policjantów. Liczy się każda minuta.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Cukiernik z Wrocławia: Sytuacja jest bardzo ciężka.