Gigantyczna śnieżyca. Zwyrodnialec przykuł biednego pieska grubym łańcuchem do schroniskowej bramy

i

Autor: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Wałbrzychu Gigantyczna śnieżyca. Zwyrodnialec przykuł biednego pieska grubym łańcuchem do schroniskowej bramy

PRZYKRY WIDOK

Zwyrodnialec przykuł psa łańcuchem do schroniskowej bramy. Zwierzę siedziało tam podczas gigantycznej śnieżycy!

2023-01-23 16:04

Pracownicy wałbrzyskiego schroniska dla zwierząt poszukają osoby, która grubym łańcuchem, w środku zamieci śnieżnej i gigantycznej śnieżycy, przykuła biednego owczarka niemieckiego do schroniskowej bramy. „Szukamy wszelkich informacji o tej kanalii, która zostawiła w taką pogodę w taki sposób psa”.

Wałbrzych. Szokujące słowa władz wałbrzyskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt

To na pewno nie był codzienny widok dla pracowników i wolontariuszy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wałbrzychu. W niedzielę, 22 stycznia, czekał na nich przykry widok. Do schroniskowej bramy, nieznajoma im osoba przypięła grubym łańcuchem biednego owczarka niemieckiego. Zwierzę siedziało przy bramie podczas gigantycznej zamieci śnieżnej i śnieżycy. Na zewnątrz był przeraźliwy mróz. Temperatura spadła grubo poniżej zera!

O sprawie schronisko napisało w mediach społecznościowych. W poście opublikowanym na facebooku znalazło się również zdjęcie biednego zwierzęcia.

Długo zastanawialiśmy się czy upublicznić to, co zastaliśmy dzisiaj pod schroniskiem. Ale stwierdziliśmy, że miarka się przebrała i szukamy wszelkich informacji o tej kanalii, która zostawiła w taką pogodę w taki sposób psa. Możecie być pewni, że pies nie wróci do tej kreatury. Chcemy, żeby sprawiedliwość sama osądziła co z takim elementem zrobić – czytamy w poście.

Władze schroniska przekazały, że na usta cisną im się najgorsze z możliwych słów, które znają. – Życzymy, aby w przyszłości ktoś zostawił w taki sam sposób tego (tych) osobników pod szpitalem lub pod domem opieki, oby Wasze dzieci się Wam odwdzięczyły w taki sam sposób w przyszłości – czytamy dalej.

Schronisko prosi również o jakiekolwiek informacje dotyczące właściciela tego pieska. Jeżeli cokolwiek wiecie, dajcie im znać poprzez media społecznościowe, wiadomość e-mail lub telefonicznie pod numerem: 510 084 734.

Sonda
Adoptowałbyś zwierzaka ze schroniska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE