Głogów: Uczeń podstawówki pobił nauczycielkę! Szokujące sceny w czasie lekcji

2021-09-06 17:45

W Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie uczeń pobił nauczycielkę. O szokującym zdarzeniu, do którego doszło w czasie lekcji, informuje Gazeta Wrocławska. Na miejsce wezwano policję oraz pogotowie. Dyrektor placówki przekonuje, że zajście było zupełnie niespodziewane, a okoliczności incydentu wciąż są badane.

Sprawcą pobicia nauczycielki miał być uczeń jednej ze starszych klas. Jak podaje Gazeta Wrocławska, chłopiec kopnął nauczycielkę w nogę, po czym zadał jej cios książką oraz uderzył dłonią w twarz. Naładowanego emocjami nastolatka uspokoił inny nauczyciel. - Wezwałem policję i pogotowie, które po kwadransie przyjechały do szkoły i podjęły swoje czynności. Zapewniam, że nasza szkoła jest bezpieczna i ten incydent całkowicie nas zaskoczył. Nie potrafię jeszcze powiedzieć, czy zachowanie tego ucznia to efekt zdalnego nauczania, czy czegoś innego. Sytuacja jest badana - przekazał Gazecie Wrocławskiej dyrektor placówki Ernest Kłósek. Zagwarantował przy tym, że poszkodowana nauczycielka może liczyć na pełne wsparcie. W Szkole Podstawowej nr 3 w Głogowie uczy się około 900 dzieci, a wcześniej nie odnotowywano tu podobnych wybuchów agresji.

Sprawę pobicia nauczycielki w Głogowie wyjaśnia policja. Nie wiadomo jeszcze, czy sprawca poniesie konsekwencje. Wiele będzie zależało od przyczyn jego zachowania.

Express Biedrzyckiej - Jan Maria Jackowski: Zastanawiam się gdzie jest prezes Kaczyński
Sonda
Co sądzisz o nauce zdalnej?