Gradówek (dolnośląskie): Natalia Kamińska zniknęła z domu w Wigilię! Policja szuka pięknej nastolatki [ZDJĘCIA]

i

Autor: Policja Lwówek Śląski Gradówek (dolnośląskie): Natalia Kamińska zniknęła z domu w Wigilię! Policja szuka pięknej nastolatki [ZDJĘCIA]

Gradówek: Natalia zaginęła w noc wigilijną! Trwają poszukiwania nastolatki

2021-12-25 19:46

Policja z Lwówka Śląskiego nagłaśnia zaginięcie nastoletniej Natalii Kamińskiej. Dziewczyna wyszła z domu rodzinnego w pobliskim Gradówku w nocy z piątku na sobotę (24-25 grudnia) i od tamtej pory nie dała znaku życia. Mundurowi apelują o pomoc mieszkańców regionu dolnośląskiego.

Zaginięcie Natalii Kamińskiej (17 l.). Dziewczyna wyszła z domu w noc wigilijną

Na dolnośląskim komisariacie w Lwówku Śląskim trwają poszukiwania zaginionej, 17-letniej Natalii Kamińskiej. Z przekazanych przez funkcjonariuszy informacji wynika, że dziewczyna wyszła z domu w nocy z piątku na sobotę (24-25 grudnia) i od tamtej pory ślad po niej zaginął. Nie skontaktowała się  rodzicami, nikt jej nie widział.

Poza zdjęciami 17-latki, dostępny jest też opis ubrań, w których się oddaliła. Miała na sobie ciemnozieloną kurtkę z różowym futerkiem, jeansowe spodnie i czarno-białe sportowe buty. Ma ciemne, długie włosy, zielone oczy i ok. 160 cm wzrostu. Wszystkie osoby, które mogą znać miejsce pobytu nastolatki, lub widzieli ją w okolicy proszeni są o kontakt z policją: 47 87 35 200 lub 47 87 35 300.

Polecamy: Kulisy szukania ZAGINIONYCH dzieci! Co robić, gdy znikają bliscy? Wstrząsająca relacja matki!

Sonda
Jak wolisz spędzać święta?