Gran Turismo Polonia 2021 we Wrocławiu

i

Autor: Tomasz Golla Gran Turismo Polonia 2021 we Wrocławiu

Gran Turismo Polonia 2021. Superdrogie supersamochody przyjechały do Wrocławia [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-07-01 19:34

Ponad 100 supersamochodów przyjechało do Wrocławia, gdzie rozpocznie się 17. edycja Gran Turismo Polonia. Przed hotelem Monopol można podziwiać zapierające dech w piersiach ferrari, porsche i lamborghini. W piątek kawalkada superaut wyruszy w podróż po Polsce.

Gran Turismo Polonia to największe i najstarsze tego typu wydarzenie motoryzacyjne w Polsce. Tegoroczna – 17. edycja – odbędzie się w nowej formule. Ponad 100 supersamochodów z całej Europy wyruszy z Wrocławia w podróż po Polsce, a finał zaplanowano na torze w Poznaniu.

Swój udział w Gran Turismo Polonia 2021 zapowiedziało ok. 100 właścicieli eleganckich i sportowych pojazdów takich kultowych marek jak Ferrari, Lamborghini, Porsche czy Aston Martin, a także topowych modeli GT innych producentów.

Supersamochody warte łącznie ponad 100 milionów złotych zaczęły zjeżdżać do Wrocławia już w czwartek. Przed hotelem Monopol przy ul. Heleny Modrzejewskiej i na parkingu obok opery zaparkowały m.in. zapierajace dech w piersiach ferrari, lamborghini i porsche. Najpiękniejsze samochody świata będzie można podziwiać we Wrocławiu do piątku. W piątek rano kawalkada supersamochodów wyruszy w podróż po Polsce, odwiedzając po drodze Katowice, Kielce, Kraków i Warszawę. Metę zaplanowano w Poznaniu, gdzie odbędzie się część torowa Gran Turismo Polonia 2021.

Gran Turismo Polonia we Wrocławiu.

QUIZ. Jak dobrze znasz samochody filmowe?

Pytanie 1 z 14
Jakie auto było najbardziej pożądanym towarem w filmie "60 sekund” z 2000 roku?