Groźny pożar w Kłobuczynie. 13 osób straciło dach nad głową [ZDJĘCIA]

2021-10-14 11:26
Pożar w Kłobuczynie na Dolnym Śląsku
Autor: Ochotnicza Straż Pożarna w Radwanicach Pożar w Kłobuczynie na Dolnym Śląsku

Całą noc trwało gaszenie pożaru, który wybuchł w nocy ze środy na czwartek w miejscowości Kłobuczyn na Dolnym Śląsku. Palił się dom, zamieszkiwany przez dwie rodziny. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale 13 osób straciło dach nad głową.

Do groźnego pożaru doszło w nocy ze środy na czwartek (13/14 października) w Kłobuczynie w powiecie polkowickim. Ogień pojawił się ok. godz. 2 w nocy w domu, w którym mieszkały dwie rodziny. 13 osób na szczęście zdążyło się w porę ewakuować. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Pożar szybko objął cały budynek, który został bardzo poważnie uszkodzony. Dach spłonął niemal doszczętnie. Akcja gaśnicza trwała przez całą noc i brali w niej udział strażacy z OSP Radwanice. OSP Kłobuczyn, OSP Gaworzyce, OSP Grębocice, JRG Polkowice, JRG Głogów i PSP Polkowice. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane.

Sonda
Czy boisz się pożaru?
Pożar ciężarówki na autostradzie A4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE