Groźny wypadek na A4. Pod Wrocławiem zderzyły się bus i ciężarówka

i

Autor: Dolnośląska policja Groźny wypadek na A4/zdjęcie ilustracyjne

Korek ma kilka kilometrów

Groźny wypadek na A4. Pod Wrocławiem zderzyły się bus i ciężarówka

2023-04-03 9:57

Wypadek na autostradzie A4. Na podwrocławskim odcinku trasy zderzyły się samochód ciężarowy i bus. Autostrada w kierunku Wrocławia była zablokowana. Jedna osoba została ciężko ranna.

Wypadek na autostradzie A4 [03.04.2023]

Groźny wypadek na autostradzie A4. W poniedziałek, 3 kwietnia, przed godz. 9 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z busem. Wypadek miał miejsce na 140. km trasy w kierunku Wrocławia, między węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice.

Jedna osoba została poszkodowana. To kierowca busa, który uderzył w tył ciężarówki. Jak informuje gazetawroclawska.pl, mężczyzna prawdopodobnie zasłabł za kierownicą. Po wypadku był reanimowany, na szczęście udało się ustabilizować jego stan i został zabrany do szpitala.  

Kierowcy muszą liczyć się z potężnymi utrudnieniami. - Na czas akcji ratunkowej jezdnia całkowicie zablokowana – poinformowała po godz. 9 GDDKiA. Korek w tym momencie miał ponad 5 km długości i cały czas rósł.

Po godz. 10 udało się udrożnić przejazd. - Ruch odbywa się w sposób "mijany", naprzemiennie pasem prawym i lewym. Zator drogowy wynosi ok. 6,5 km - poinformowała GDDKiA. 

Nastolatka szła po torach. Gdy nadjechał pociąg, tylko się skuliła