Groźny wypadek na krajowej „ósemce” pod Wrocławiem. Są ranni

2021-08-05 9:31
Groźny wypadek na krajowej „ósemce” pod Wrocławiem
Autor: OSP KSRG Pustków Wilczkowski

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w czwartek rano na drodze drodze krajowej nr 8 między Wrocławiem a Jordanowem Śląskim. W pobliżu miejscowości Pustków Wilczkowski zderzyły się trzy samochody osobowe. Droga w kierunku Wrocławia przez dwie godziny była zablokowana.

Do groźnego wypadku doszło w czwartek (5 sierpnia) ok. godz. 8.30 na drodze krajowej nr 8 między Wrocławiem a Jordanowem Śląskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w pobliżu miejscowości Pustków Wilczkowski - na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Wilczkowic - skoda zderzyła się czołowo z audi. Uszkodzony został też przejeżdżający obok ford.

W wypadku ranne zostały 2 osoby. Kobieta kierująca audi została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do szpitala karetka zabrała też kierowcę skody. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.

Droga krajowa nr 8 w kierunku Wrocławia przez dwie godziny była zablokowana, a samochody kierowane były objazdami.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE