Wrocław. Szok! Kierowca audi przejechał mu po nogach, a później zrobił to!

i

Autor: YouTube/Stop Cham/screenshot Wrocław. Szok! Kierowca audi przejechał mu po nogach, a później zrobił to!

Wrocław: Historyczny FART pieszego! Kierowca przejechał mu po nogach. Później zrobił TO! [WIDEO]

2021-02-22 22:42

To były centymetry! We Wrocławiu na ulicy Nowowiejskiej doszło do potrącenia pieszego na pasach. Kierowca osobowego audi przejechał po nogach mężczyzny i zatrzymał się kilka metrów dalej. Co zrobił? Sprawdził otwarcia na samochodzie. Internauci grzmią, policja sprawdza szczegóły.

Wrocław. Przejechał mu po stopach, zatrzymał się i sprawdził karoserię

Film ze zdarzenia pojawił się na YouTube, na koncie "Stop Cham". Do wypadku doszło 12 lutego we Wrocławiu na ul. Nowowiejskiej (na osiedlu Ołbin). Pieszy przechodzi przez ulicę w wyznaczonym do tego miejscu. Z lewej strony z dużą prędkością wyjeżdża osobowe audi, które o centymetry mija zszokowanego mężczyznę przejeżdżając mu po stopach.

To jednak nie koniec! Kierowca audi zatrzymuje się kilka metrów dalej, wychodzi z samochodu i... sprawdza karoserię! Internauci nie mają litości.

Pod filmem natychmiast pojawiły się komentarze, wytykające że kierowca bardziej przejął się wozem, niż potrąconym na pasach pieszym.

- Mam nadzieję, że zgłoszone na policję? To nie wynika z przypadku, a stylu jazdy. Zatrzymać uprawnienia zanim kogoś zabije - pisze jeden z widzów. - ku**a, nie wierzę, że ten osioł sprawdzał obtarcia na aucie! - dodaje ostrzej drugi.

Tropem zatroskanego o lakier kierowcy ruszyła redakcja onetu, która donosi, że wrocławska policja sprawdzi zdarzenie. Funkcjonariusze sprawdzą, czy na miejsce wezwano patrol, czy Panowie dogadali się ze sobą na miejscu.

Pierwsze krokusy na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Wkrótce będą ich tysiące!