Wypadek pod Oleśnicą Dobroszyce

i

Autor: Olesnica998.pl

Honda rozbiła się na drzewie pod Oleśnicą. Nie żyje młoda pasażerka

2021-09-27 12:28

Tragedia na lokalnej drodze pod Oleśnicą. Nie żyje młoda kobieta, która była pasażerką osobowej hondy, która rozbiła się na drzewie. Jak doszło do tej tragedii?

Do wypadku doszło w sobotę, 25 września, około godziny 20 na drodze powiatowej pomiędzy Dobroszycami i Holendrami pod Oleśnicą. Jako pierwsi na miejsce dotarli strażacy z Dobroszyc, którzy zastali osobową hondę, która rozbił się na drzewie. W środku znajdowały się dwie osoby, a jedna z nich nie dawała oznak życia. Po jej ewakuacji z samochodu rozpoczęła się reanimacja, którą następnie kontynuowali ratownicy medyczni. „Po kilkunastu minutach walki o życie około 30-letnie kobiety, decyzją kierownika zespołu Ratownictwa Medycznego, obecnego na miejscu, odstąpiono od czynności. Rannej, niestety, nie udało się uratować. Obrażenia jakich doznała były zbyt poważne. Drugi poszkodowany - kierowca osobówki, nie doznał poważniejszych obrażeń. Z niegroźnymi potłuczeniami został przekazany pod opiekę policji” – relacjonuje portal ratowniczy olesnica998. Zobaczcie galerię poniżej

Wypadek w Annopolu. W wyniku zderzenia samochodu z latarnią, dwie osoby wypadły z pojazdu

Na zakręcie pojechał prosto

Ze wstępnych ustaleń wynika, że hondą jechały dwie młode osoby – kierowca oraz jego około 30-letnia pasażerka. Do wypadku doszło na łuku drogi. Z nieustalonych dotychczas przyczyn, samochód na zakręcie pojechał prosto i z dużą prędkością uderzał w przydrożne drzewa. Jak dokładnie doszło do wypadku i co było jego przyczyną ustali policyjne dochodzenie.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?