Wrocławskie blogerki podpowiedzą jak można zmienić wnętrze bez wynajmowania do tego fachowców

i

Autor: Materiały prasowe Wrocławskie blogerki podpowiedzą jak można zmienić wnętrze bez wynajmowania do tego fachowców

Jak urządzić mieszkanie żeby wyglądało jak loft? Za darmo poradzą blogerki [ZDJĘCIA]

2016-04-08 15:42

Lofty, czyli mieszkania urządzone w dawnych fabrykach czy magazynach, są teraz modne. Wcale nie trzeba jednak przeprowadzać się do tego typu budynku, jeśli chcemy mieszkać w bardziej industrialnym wnętrzu.

Betonowe ściany, odpowiednie oświetlenie to przykłady trików, które sprawią, że mieszkanie w bloku, domu jednorodzinnym albo kamienicy będzie przypominało loft. Można zmienić w ten sposób wnętrze samemu? Blogerki z "Pani to potrafi" zapewniają, że tak.

Wiele sposobów na styl a'la loft

- Loftowe wnętrze są inspirujące dla coraz większej grupy osób. Wrocławianie pytają nas, jak osiągnąć taki styl we własnym mieszkaniu, stąd pomysł na otwarty wykład w Nowej Papierni. W sobotę podpowiemy, że taki styl można osiągnąć na wiele różnych sposobów - zapewnia Anna Drozd z bloga Panitopotrafi.pl.

Spotkanie zatytułowane "Styl loftowy w Twoim mieszkaniu – jak go osiągnąć?" w sobotę, 9 kwietnia od godziny 13:00 do 14:00 w lofcie Nowej Papierni (parter budynku B, wejście od strony patio) przy ulicy Kościuszki 142 e. Wstęp jest wolny.

Lofty dzielą się na hard i soft. Te drugie to takie, które budowane są od podstaw, ale formą nawiązują do stylu przemysłowego

i

Autor: Materiały prasowe Lofty dzielą się na hard i soft. Te drugie to takie, które budowane są od podstaw, ale formą nawiązują do stylu przemysłowego
Nowa Papiernia postała w dawnej fabryce papieru

i

Autor: Materiały prasowe Nowa Papiernia postała w dawnej fabryce papieru

Czytaj także: Podejrzany o wszczęcie alarmu bombowego w polkowickiej kopalni zatrzymany. Wiemy, kim jest!