Jędrzychowice: DK 94 zablokowana. Makabryczny wypadek przy granicy

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Jędrzychowice: DK 94 zablokowana. Makabryczny wypadek przy granicy

Jędrzychowice: DK 94 zablokowana. Makabryczny wypadek przy granicy

2022-01-08 8:16

Makabryczny wypadek przy polsko-niemieckiej granicy. Zablokowana jest DK 94. To konsekwencje tragicznego wypadku na wysokości miejscowości Jędrzychowice. Utrudnienia między Zgorzelcem a Bolesławcem mogą potrwać kilka godzin. W tragicznym wypadku na DK 94 jedna osoba zginęła, a trzy kolejne zostały ranne.

Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne w zderzeniu samochodu ciężarowego z osobowym na drodze krajowej nr 94 między Zgorzelcem a Bolesławcem. Jezdnia jest zablokowana. Utrudnienia w rejonie wypadku na wysokości miejscowości Jędrzychowice mogą potrwać około czterech godzin – informuje PAP. Okoliczności makabrycznego wypadku przy granicy wyjaśnia teraz policja i prokuratura.

Zobacz też: Nie żyje aktorka znana z polskich seriali! Syn w rozpaczy. "Kocham Cię Mamo na zawsze i wszędzie"

Do wypadku z udziałem dwóch pojazdów doszło w sobotę, 8 stycznia, po godz. 7.00 na wysokości miejscowości Jędrzychowice. Jak poinformował PAP dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA, w zdarzeniu jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne. DK 94 została zablokowana. Według GDDKiA utrudnienia w ruchu mogą potrwać około czterech godzin.

12–letnia Kinga K. ze Smęgorzewa popełniła samobójstwo

Jak i dlaczego doszło do zderzenia ciężarówki z osobówką na drodze krajowej nr 94 przy granicy z Niemcami? Okoliczności makabrycznego wypadku bada policja i prokuratura.

Policjanci apelują też o większą ostrożność na drogach. Ostatnie dni w fatalny sposób udowadniają, jak łatwo może dojść do tragedii. Tylko wczoraj (7.01) w całej Polsce doszło do 47 poważnych wypadków drogowych, w których zginęło aż sześć osób, a 62 zostały ranne.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?