Jelenia Góra. Katował kota na oczach ludzi, na ulicy!

i

Autor: pixabay.com./zdjęcie poglądowe Jelenia Góra. Katował kota na oczach ludzi, na ulicy!

Jelenia Góra. MAKABRA! Skatował kota na ulicy. Rzucał o znaki drogowe! A z TRUCHŁEM...

2020-12-23 9:52

Makabryczne sceny na ulicach Jeleniej Góry. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał rzucać kotem o asfalt, uderzać nim o znaki drogowe, a na końcu, martwe zwierze wrzucić do stawu. 35-letniemu mężczyźnie grozi 5 lat pozbawienia wolności.

Brutalne morderstwo w Jeleniej Górze. Rzucał kotem o ziemie, truchło utopił w stawie

Do przerażających scen doszło na ulicach Jeleniej góry w sobotę 19 grudnia 2020 roku, około godziny 18.00. Na komendę miejską wpłynęło zawiadomienie od jednego ze świadków. Ci czekali na miejscu zdarzenia na przyjazd mundurowych i złożyli zeznania.

- Na miejscu funkcjonariusze zastali świadków zdarzenia, którzy poinformowali, że mężczyzna, który zabił kota, najpierw uderzał nim o asfalt i znaki drogowe, a na następnie martwe zwierzę wyrzucił do stawu - komentuje podinspektor Edyta Bagrowska. I choć podejrzany do momentu przyjazdu policji zdążył już uciec z miejsca zdarzenia, świadkowie doskonale go opisali.

Do zatrzymania doszło niespełna kilka ulic dalej. Mordercą miał być 35-letni mieszkaniec miasta.

- Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie - czytamy w komunikacie biura prasowego.

35-latek odpowie za zabicie zwierzęcia za szczególnym okrucieństwem za co grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

"Pomagał" znaleźć portfel. Rozpoznajesz tego mężczyznę?