Mikołaj za kierownicą autobusu. Będzie rozdawał pasażerom cukierki

i

Autor: pixabay.com

Jelenia Góra: Mikołaj za kierownicą autobusu. Będzie rozdawał pasażerom cukierki

2021-12-06 8:05

W poniedziałek, 6 grudnia, za kierownicą autobusu miejskiego w Jeleniej Górze usiądzie sam św. Mikołaj. Nie tylko rozwiezie po mieście pasażerów udekorowanym autobusem, ale też będzie częstował ich cukierkami. Na prezenty mogą również liczyć jeleniogórscy uczniowie i przedszkolaki, do których w najbliższych dniach dotrze konwój św. Mikołaja.

W poniedziałek, 6 grudnia, mieszkańcy Jeleniej Góry będą mogli spotkać w autobusach MZK św. Mikołaja. Przez cały dzień Mikołaj będzie kierował autobusem, kursującym po mieście. Od samego rana można będzie go spotkać na linii nr 2, od godz. 17.00 na linii nr 17, a następnie - do godz. 22 - na linii nr 19. Mikołaj nie tylko będzie rozwoził pasażerów, ale też będzie częstował ich cukierkami.

Na prezenty od św. Mikołaja mogą też liczyć jeleniogórscy uczniowie i przedszkolaki. W sobotę (4 grudnia) z placu Ratuszowego w Jeleniej Górze już po raz 21. wyruszył świąteczny konwój pod nazwą "Zostań z nami św. Mikołajem". W ramach akcji organizowanej przez władze Jeleniej Góry, Straż Miejską, Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Uzależnień, Polski Czerwony Krzyż, Polski Komitet Pomocy Społecznej oraz „Koalicję Na Rzecz Bezpieczeństwa”, do najbardziej potrzebujących dzieci trafią paczki świąteczne.

Sonda
Czy lubisz obchodzić Mikołajki?
Motomikołaje przejechały ulicami Szczecina