Szykuje się najazd gwiazd na Dolny Śląsk

i

Autor: Petr Novák/CCA-SA3.0/wikimedia.org oraz Georges Biard/CCA-SA3.0/wikimedia.org Szykuje się najazd gwiazd na Dolny Śląsk

John Malkovich i Charlotte Rampling zagrają w filmie nagrywanym we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku

2016-05-12 10:43

Gwiazdy wystąpią w filmie Lecha Majewskiego "Dolina Bogów" ("Valley of gods"). Zdjęcia mają się rozpocząć jeszcze w tym miesiącu.

John Malkovich i Charlotte Rampling to nie jedyne znane nazwiska, jakie mają pojawić się w nowej produkcij Lecha Majewskiego. Oprócz nich w obsadzie filmu znaleźli się Josh Hartnett znany między innymi z "Pearl Harbour", Bérénice Marlohe, czyli dziewczyna Bonda ze "Skyfall" czy Johnathan Rhys-Davies, którego możecie kojarzyć z "Władcy pierścieni". Film będzie nagrywany w języku angielskim.

Gdzie pojawią się znani aktorzy?

Zdjęcia do "Doliny Bogów", jak podaje "Wyborcza.pl Wrocław", mają się rozpocząć w środę, 18 maja. Będą nagrywane w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu oraz na terenie Zamku Książ i Opactwa Cystersów w Lubiążu. Inne sceny filmu mają powstawać także we Włoszech i Stanach Zjednoczonych.

Produkcja ma być naszpikowana efektami specjalnymi. We Wrocławiu będzie nagrywana na blue i green boxie.

W Valley of Gods zagra dziewczyna Bonda

i

Autor: Liam Mendes/CCAS-A 2.0/wikimedia.org (przycięte) W "Valley of Gods" zagra dziewczyna Bonda

O czym będzie film?

"Dolina Bogów" będzie produkcją fantasy/science fiction. W tytułowej Dolinie Bogów wyląduje pisarz z Europy. Odwiedza on multimilionera żyjącego w fortecy.

Czytaj także: Mycie samochodów i wizyty urzędników w domach. Tak Wrocław chce walczyć ze smogiem [AUDIO]