Karkonosze: 40-latka i jej 3-letni synek nie żyją

i

Autor: Policja CR

Serce pęka!

Karkonosze. W masywie Śnieżki znaleziono ciało 40-latki i jej 3-letniego synka

2023-01-02 14:32

Tragiczne informacje z Karkonoszy! Policja odnalazła ciała 40-letniej kobiety i jej 3-letniego synka, którzy byli poszukiwani od 27 grudnia. Zwłoki znaleziono w masywie górskim Śnieżki. Na razie nie są znane okoliczności ich śmierci.

Karkonosze. Pod Śnieżką znaleziono ciało 40-latki i jej syna

Policja Czeska przekazała tragiczne wiadomości! Znaleziono ciała 40-letniej Jane i jej 3-letniego synka, Adama. Zwłoki znalazła grupa ratowników w masywie Śnieżki. - Odwołujemy poszukiwania zaginionej kobiety i jej syna. Członkowie służb górskich odnaleźli ich w lesie na terenie Różowej Góry. Niestety brak oznak życia. Badamy przyczyny ich śmierci - cytuje czeską policję Polsat News.

Przypomnijmy, że 40-latka wraz ze swoim synkiem zaginęli 27 grudnia. Tego dnia informację o ich zaginięciu przekazał policji ojciec dziecka. Kobieta i jej synek przebywali w pensjonacie Pec pod Śnieżką po czeskiej stronie Karkonoszy. Wiadomo, że 40-latka pozostawiła w budynku rzeczy i oddaliła się z 3-latkiem w nieznanym kierunku. Pod pensjonatem znajdował się także jej samochód. W akcji poszukiwawczej brali udział policjanci, ratownicy górscy, strażacy z psami tropiącymi. Działania trwały kilka dni. Na razie nie są znane przyczyny tej tragedii. Okoliczności badają śledczy.

Krzysztof Jackowski mówi o zaginionej Iwonie Wieczorek
Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?

Zaginięciem Iwony Wieczorek żyła cała Polska. Co naprawdę się stało?

Posłuchaj audiobooka i poznaj kulisy śledztwa!

Listen on Spreaker.