Bójka na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Motocyklista bije się z kierowcą! [FILM]

i

Autor: Screen/ https://www.youtube.com/watch?v=UxlVz8E3HsM&t=56s Bójka na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Motocyklista bije się z kierowcą! [FILM]

Kierowca pobił się z motocyklistą na autostradzie pod Wrocławiem. O co poszło? [WIDEO]

2021-06-21 11:47

Do niecodziennego zdarzenia doszło w niedzielę na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Przed płatnymi bramkami pobili się kierowca samochodu z motocyklistą. Rozdzielać musieli ich inni kierowcy. Jak do tego doszło?

Upał od kilku dni daje się wszystkim we znaki. Jak pokazuje nagranie zamieszczone na popularnym kanale internetowym STOP CHAM, lejący się z nieba żar może powodować szczególne podrażnienie osób zmuszonych w taką pogodę podróżować. Z taką sytuacją mieliśmy do czynienia w niedzielę na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Na nagraniu widzimy jak przed jeden z samochodów, stojących w korku przed płatnymi bramkami, próbuje wjechać motocyklista. Kierowca volkswagena nie zamierza go przepuścić i zajeżdża mu drogą. Zdenerwowany motocyklista najpierw uderza ręką w szybę samochodu, a po chwili kopie w zderzak. To wyprowadza z równowagi kierowcę passata - mężczyzna wysiada z auta i rusza w kierunku motocyklisty. Dochodzi do bójki, którą w porę przerywa inny kierowca.

Tym razem na szczęście skończyło się bez poważnych obrażeń. Jak czytamy w opisie filmu, dzięki postawie jednego z kierowców sytuacja została załagodzona i wszyscy rozjechali się w swoją stronę.