wygrana w Ekspres Losach

i

Autor: Shutterstock

Wygrana w zdrapce

Olbrzymia wygrana w zdrapce Lotto. Wydał 10 zł i teraz czeka na gruby przelew

2023-12-09 20:47

Zdrapki Lotto. Każdy, kto regularnie kupuje zdrapki liczy, że to właśnie jego spotka szczęście i na polu gry ujrzy cyfry, które dadzą mu ogromne pieniądze. Nieprawdopodobny fart spotkał mieszkańca Oławy w woj. dolnośląskim. Farciarz otrzyma gruby przelew. Idealna kasa na święta. Zobaczcie szczegóły.

Ludzie grają w zdrapki, bo liczą na szybką i łatwą wygraną. Najtańsze zdrapki kosztują złotówkę, a najdroższe 30 złotych. O tym, czy udało nam się wygrać, dowiadujemy się natychmiast po zdrapaniu pola gry. O ogromnym szczęściu, i to tuż przed świętami Bożego Narodzenia, może mówić mieszkaniec Oławy w woj. dolnośląskim. Ktoś w punkcie LOTTO przy ul. Chopina 17A wydał 10 zł i kupił zdrapkę "MAGNETYCZNE 5". Była to prawdopodobnie jego najlepsza decyzja w życiu. Zdrapka dała główną wygraną w wysokości... 500 000 zł. Pół miliona wkrótce pojawi się na koncie mieszkańca Oławy.

Czytaj też: Cwaniak z Podlasia ukradł pół tysiąca zdrapek

W zdrapce "MAGNETYCZNE 5" została jeszcze tylko jedna wygrana w wysokości 500 tys. złotych. Warto podkreśli, że w ostatnich dniach odnotowano kilka wysokich wygranych w zdrapkach Lotto. W Warszawie ktoś wygrał 200 tys. zł, Kaliszu - 75 tys. zł, Puławach - 25 tys. zł. A wy gracie w zdrapki? Oddajcie głos w naszej sondzie.

Polacy, którzy stali się bogaci dzięki Eurojackpot. Zagrali za 12,50 zł i teraz pławią się w luksusach. Zobacz zdjęcia: 

Sonda
Czy próbujesz szczęścia w zdrapkach?
EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych
Listen on Spreaker.