Tramwaj wrocław

i

Autor: MPK Wrocław Komunikacja miejska we Wrocławiu

Komunikacja miejska we Wrocławiu za darmo. Jest jeden warunek!

2021-08-20 8:36

Komunikacja miejska we Wrocławiu za darmo. To nie żart! Niestety, gorsza wiadomość jest taka, że tylko przez jeden dzień. Trzeba też spełnić jeden ważny warunek.

Podróżowanie tramwajami i autobusami miejskimi bez biletu tego dnia to już wrocławska tradycja. W sobotę, 21 sierpnia przypada Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich oraz Walki z Analfabetyzmem. Właśnie z tej okazji wrocławianie będą mogli jeździć komunikacją miejską w stolicy Dolnego Śląska za darmo. Chcesz skorzystać z tej możliwości? Jest jeden warunek. Podstawą do darmowych przejazdów w sobotę jest posiadanie przy sobie książki w wersji papierowej lub czytnika e-book. Trzeba również pamiętać o jeszcze jednej, ważnej zasadzie. Bez biletu można jeździć wyłącznie miejskimi przewoźnikami w obrębie miasta. Są to: MPK Wrocław, Dolnośląskie Linie Autobusowe (DLA), A21, Kłosok i Marco Polo.

Bartek zginął podczas interwencji policji? Nowe nagranie nie pozostawia złudzeń

Komunikacja miejska za darmo i duże zmiany

Dodajmy, że 21 sierpnia wprowadzone zostaną również duże zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. Zmienione zostaną trasy oraz końcówki po południowej stronie miasta linii A, 125, 126, 132, 143, 319. Zbliżają się również duże zmiany dla mieszkańców Księża Małego związane z udową Al. Wielkiej Wyspy.

Mieszkańcy walczą z pomysłem budowy strzelnicy. Zobaczcie galerię poniżej