Wypadek na trasie między Strzelinem a Wrocławiem

i

Autor: Strzelin998

Koszmarny wypadek na Dolnym Śląsku. Dwie osoby zginęły na miejscu [ZDJĘCIA]

2021-07-20 13:37

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w poniedziałek na trasie między Strzelinem a Wrocławiem. W pobliżu Borka Strzelińskiego zderzyły się 3 samochody. Kierowcy dwóch z nich zginęli na miejscu. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek (19 lipca) na trasie między Strzelinem a Wrocławiem. Ok. godz. 15:40 na drodze między Borkiem Strzelińskim i Michałowicami zderzyły się 3 samochody osobowe: mercedes, audi i ford. Kierowcy audi i mercedesa zostali zakleszczeni w rozbitych pojazdach. Obu mężczyzn wydobyli z pojazdów strażacy. Niestety, obrażenia jakie odnieśli obaj kierowcy, okazały się śmiertelne. Mimo starań ratowników medycznych, mężczyznom nie udało się przywrócić czynności życiowych. Kierowca forda został przebadany w karetce, ale na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora. Z relacji świadka wypadku, do którego dotarł serwis Strzelin998 wynika, że jadący w kierunku Wrocławia kierowca mercedesa prawdopodobnie zjechał na lewą stronę jezdni, zderzył się czołowo z audi i zahaczył jeszcze o jadącego przed nim forda.

Droga między Borkiem Strzelińskim a Michałowicami przez kilka godzin była zablokowana. Ruch przywrócono dopiero ok. godz. 20.

Pościg za motocyklistą w Elblągu

Jakim typem kierowcy jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jak często jeździsz samochodem?