Koźmin. 3-letnie dziecko zginęło w wypadku! Kobieta w ciąży ranna! Domniemany sprawca uciekł

2021-06-06 22:30

3-letnie dziecko zginęło w wypadku w Koźminie pod Zgorzelcem na drodze wojewódzkiej nr 352. Zderzyły się tam czołowo audi i volkswagen passat, a ranny został ponadto pasażer pierwszego pojazdu i kobieta w ciąży podróżująca volkswagenem. Jak wstępnie ustaliła policja, do wypadku w Koźminie doprowadził kierujący audi, który uciekł z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany.

Koźmin. 3-letnie dziecko zginęło w wypadku! Kobieta w ciąży ranna! Domniemany sprawca uciekł

3-letnie dziecko zginęło w wypadku w Koźminie pod Zgorzelcem na drodze wojewódzkiej nr 352. Informacja o zderzeniu wpłynęła do służb ratowniczych dziś ok. godz. 15.30. Zderzyły się tam czołowo audi i volkswagen passat. Pierwszym pojazdem podróżowały dwie osoby, a drugim 3-osobowa rodzina, w tym 3-letnie dziecko, które poniosło śmierć na miejscu, i kobieta w ciąży. Jak wstępnie ustaliła policja, do wypadku w Koźminie doprowadził kierujący audi, który uciekł z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany.

- Pasażer audi i kobieta w ciąży trafili do szpitala. Poszkodowany ma m.in. złamaną rękę, natomiast stan ciężarnej nie jest znany - wiadomo jedynie, że miała wykonywaną diagnostykę - informuje Policja Dolnośląska.

Jak informują lokalne media, w tym portal zgorzelec.info, kobieta w ciąży została ciężko ranna. Sprawą wypadku w Koźminie, w którym zginęło 3-letnie dziecko, zajęła się prokuratura w Zgorzelcu.

Czytaj też:  Na autostradzie A4 pod Wrocławiem zapalił się bus. Utrudnienia na drodze

Czytaj też: Jastarnia. Nie żyje 2-latka potrącona przez mercedesa! Dramat na oczach ojca dziewczynki

Policyjny pościg ulicami Wieliczki za 40-letnim krakowianinem. Miał przy sobie narkotyki