Kredyt hipoteczny na zakup domu? Co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji?

i

Autor: mat. prasowy

Kredyt hipoteczny na zakup domu? Co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji?

2022-04-29 13:56 Materiał sponsorowany

Nie da się ukryć, że budowa domu to inwestycja, która wymaga dużego nakładu finansowego. Niejednokrotnie stajemy przed decyzją wzięcia kredytu. Dlatego warto wcześniej sprawdzić oferty banków, a także spotkać się z doradcą kredytowym. Jest to naprawdę ważne, ponieważ takie oferty potrafią różnić się nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych.

W ofertach banków znajdziemy możliwość wzięcia dedykowanego kredytu hipotecznego na budowę domu. Dzięki niemu mamy możliwość sfinansowania zakupu lub budowy naszego wymarzonego miejsca. Należy jednak pamiętać, że otrzymany kredyt możemy też przeznaczyć na rozbudowę lub remont nieruchomości, wszystko zależy od tego na jaką umowę kredytową się zdecydujemy.

Kredyt hipoteczny to nie tylko kwota pożyczki, ale również:

  • prowizja bankowa,
  • ustanowienie hipoteki, czyli opłata notariusza oraz wpis do księgi wieczystej,
  • oprocentowanie.

Dlatego tak ważna jest Twoja zdolność kredytowa, która jest weryfikowana przez bank przed podjęciem decyzji o przydzieleniu kredytu. Dla banku istotne jest aby potencjalny kredytobiorca był w stanie terminowo spłacać zaciągnięty dług wraz ze wszystkimi dodatkowymi kosztami. 

Otrzymaj wsparcie specjalisty

Extradom połączył siły z Notus Finanse dając tym samym możliwość znalezienia odpowiedniej oferty kredytu hipotecznego na budowę domu. Współpraca ta nie jest przypadkowa ponieważ NOTUS Finanse jest jednym z liderów na rynku doradztwa finansowego w Polsce. W swojej ofercie posiada zestawienie kredytów wszystkich wiodących banków. Ekspert NOTUS Finanse może porównać oferty aż z 15 instytucji, przeanalizować Twoją sytuację finansową, pomóc w przygotowaniu dokumentów i złożeniu wniosków kredytowych. Zanim jednak, podejmiesz tak ważną decyzję i zdecydujesz się na kredyt warto porozmawiać z Konsultantem Extradom, który w twoim imieniu skontaktuje się z Ekspertem NOTUS Finanse w celu przygotowania dedykowanej oferty. Dzięki temu zyskujesz wsparcie specjalisty i oszczędzisz swój czas.

Projekt domu w niższej cenie? To możliwe

Korzystając z oferty Extradom i Notus Finanse możesz otrzymać projekt swojego wymarzonego domu w promocyjnej cenie. Wszystko zależy od kwoty kredytu na którą się zdecydujesz spośród ofert banków współpracujących z Notus Finanse. Pamiętaj jednak, że warunkiem skorzystania z oferty jest wzięcie kredytu hipotecznego z pomocą doradcy finansowego NOTUS Finanse, o której pisaliśmy wyżej.

W ramach promocji otrzymasz:

  • zwrot ceny zakupionego projektu nawet za 7 500 zł,
  • pakiet dodatków: projekty architektury ogrodowej np. wiaty grillowej i garażowej, ogrodzenia, oczka wodnego, tablicę informacyjną, dziennik budowy oraz poradnik nowych technologii i materiałów budowlanych.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie: www.extradom.pl/projekty-domow-za-1-zl

 Artykuł sponsorowany