Krwawa awantura w centrum Wrocławia

i

Autor: mat. policji

Krwawa awantura w centrum Wrocławia. Trzy osoby z ranami ciętymi trafiły do szpitali

2022-06-02 11:09

Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy brali udział w awanturze, do jakiej doszło w sobotę (28 maja) w okolicy Placu Kościuszki w centrum dolnośląskiej stolicy. W trakcie kłótni, jaka wywiązała się pomiędzy pięcioma mężczyznami, trzech z nich zostało rannych. Poszkodowani z ranami ciętymi - spowodowanymi prawdopodobnie nożem - trafili do szpitali.

Trzy osoby zostały ranne podczas awantury, jaka wywiązała się w sobotę (28 maja) po godz. 21 w w centrum Wrocławia. Z ustaleń policji wynika, że w okolicy Placu Kościuszki pięciu mężczyzn piło razem alkohol. W pewnej chwili doszło między nimi do kłótni. W ruch poszedł prawdopodobnie nóż. W efekcie trzech mężczyzn zostało rannych. Poszkodowani z ranami ciętymi trafili do szpitali. Na szczęście ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Po opatrzeniu ran, wszyscy zostali wypuszczeniu do domów.

ZOBACZ TEŻ: Policja uderzyła w kluby go-go. Spektakularna akcja również we Wrocławiu [FILM]

- Od chwili przesłuchania uczestników oraz świadków zdarzenia i ustalenia wizerunków potencjalnych sprawców uszkodzeń ciała, funkcjonariusze rozpoczęli szeroko zakrojone czynności operacyjne, które miały na celu ich namierzenie i zatrzymanie - informuje sierż. szt. Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. - W przeciągu niespełna doby policjanci zlokalizowali miejsce pobytu pozostałych dwóch uczestników zajścia, zatrzymali ich i osadzili w policyjnym areszcie.

Jeden z zatrzymanych mężczyzn usłyszał już zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co mogą mu grozić co najmniej 3 lata więzienia. Decyzją sądu 58-latek został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?
Dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych w Świeciu. Sprawca uciekł