Legnica. Rowerzysta otruł psa. Trwają poszukiwania mężczyzny

i

Autor: DIK Rowery/Facebook.com

Legnica: Rowerzysta podał owczarkowi truciznę. Koszmar! Pies walczy o życie [WIDEO]

2022-05-20 17:34

Koszmar w Legnicy. Rowerzysta otruł psa znajdującego się na posesji jednego ze sklepów rowerowych. Do zdarzenia doszło 19 maja około godz. 20.00. Właściciele sklepu opublikowali na swoim profilu na Facebooku zdjęcia oraz nagrania. Trwają poszukiwania mężczyzny, który otruł psa w Legnicy.

Legnica: Rowerzysta otruł psa. Szokujące nagranie. Trwają poszukiwania sprawcy

Do szokującej sytuacji doszło w czwartek, 19 maja, około godz. 20.00. Jak informuje na swoim profilu sklep DIK Rowery z Legnicy, nieznany rowerzysta podjechał do bramy posesji i podał psu truciznę! Na nagraniu widać, jak czworonóg po chwili zaczyna "robić kółka", a po chwili pada i swoim ciałem opiera się o bramę. Jego ciało drży. Pies potwornie cierpiał.

Czytaj koniecznie: Quiz. Rozpoznasz rasę psa po jednym zdjęciu? Wynik 6/10 będzie sukcesem

- Substancja, która została jej podana. była tak silna, że jej organizm od razu na nią zareagował, co widać na filmiku załączonym poniżej. Kika jest psem którego wielu z naszych klientów może znać, jest ufna i bardzo lubi ludzi. Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą w odnalezieniu sprawcy tego zdarzenia - napisali właściciele.

Udało nam się porozmawiać z przedstawicielami sklepu. Jak powiedzieli, Kika, 12-letni owczarek niemiecki, otrzymała lekarstwa i jest pod stałą opieką weterynarza. - Dochodzi do siebie. Jest leżąca, mało je. Ale lekarz powiedział, że gdyby coś miało się złego stać, to już by się stało. Jesteśmy dobrej myśli - mówią w rozmowie z "Super Expressem". - Jesteśmy zszokowani - dodając, komentując krótko całe zajście.

Zobacz także: SZOK! Zrobił z psa ŻYWĄ TARCZĘ! Strzelał bez litości. Zwierzę miało ŚRUT w ciele

Policja na razie nie zatrzymała sprawy otrucia. - Na tę chwilę nie mam informacji, by ktoś został zatrzymany. Dajmy popracować policji. Na pewno uda się odnaleźć sprawcę - stwierdza dyżurny z legnickiej komendy. Poniżej szokujące nagranie spod sklepu z rowerami.

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Weterynarz zabił zdrowego psa bo się pomylił