Leżał w odchodach, cały we KRWI. POTWÓR z Lubania zabił własnego psa młotkiem! [ZDJĘCIA]

2020-01-25 15:46

Nawet pięcioletnia odsiadka grozi 65-latkowi z Lubania. Mężczyzna jest podejrzewany o popełnienie okropnego przestępstwa - zabicia własnego psa. Zwierzę zginęło w wielkich męczarniach, zwyrodniały właściciel zadawał ciosy młotkiem po głowie psiaka. 65-latek już został zatrzymany na trzy miesiące.

Zgłoszenie o makabrze z Lubania dyżurny policji otrzymał w czwartek. Na miejsce natychmiast oddelegowano patrol policji. Mundurowi bardzo szybko dokonali szokującego odkrycia.

- Na posesji ujawniony został wózek dwukołowy, w którym znajdowało się przykryte słomą oraz odchodami truchło psa - informuje asp. szt. Justyna Bujakiewicz-Rodzeń  z lubańskiej policji. - Policjanci na terenie posesji znaleźli min. młotek oraz łopatę ze świeżymi śladami krwi - dodaje.

Podczas czynności wyszło na jaw, że sadysta z Lubania miał jeszcze drugiego psa na posesji. Czworonóg został natychmiast odebrany oprawcy i przekazany pod opiekę specjalistów.

Właściciel zmaltretowanego psa został zatrzymany i oddany do dyspozycji prokuratora, który wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Sąd zadecydował o areszcie dla 65-latka, który najbliższe dwa miesiące spędzi za kratkami.

Mężczyzna został oskarżony o znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad zwierzęciem. Grozi za to 5-letnia odsiadka!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE