Randkowali w autobusach, teraz razem pracują w tych pojazdach

i

Autor: Wojciech Góralski Randkowali w autobusach, teraz razem pracują w tych pojazdach

Love story z wrocławskich autobusów [WIDEO, AUDIO]

2016-02-05 13:15

Zakochaj się w MPK - przekonuje teraz wrocławski przewoźnik. MPK we Wrocławiu rzeczywiście łączy ludzi i to dosłownie. Poznajcie autobusiarskie małżeństwo.

Autobusy i tramwaje połączyły już niejedną parę. Przykładem są Daniel i Nicole Stachowiakowie, którzy są kierowcami autobusów.

- Poznaliśmy się kiedyś na paradzie autobusów i tramwajów we Wrocławiu. Ja chodziłam do szkoły, uczyłam się, a Daniel już pracował. Trzeba się było kiedyś spotykać. No to najlepiej w autobusie, na pętlach - opowiada Nicole Stachowiak.

- Cztery lata takiego randkowania i w 2010 roku postanowiliśmy, że trzeba by razem zamieszkać, potem wziąć ślub. Na wesele tez jechaliśmy mpk-owskim autobusem - dodaje jej mąż.

Całe życie komunikacja

Autobusiarskie małżeństwo sprawami komunikacji miejskiej żyje na co dzień:

- Nam praca nie przeszkadza w życiu osobistym. Wracamy do domu, rozmawiamy o pracy. W święta tez rozmawiamy o pracy - wyjaśnia Nicole Stachowiak.

Miejsca dla singli i kulinarno - miłosny konkurs

Przy okazji walentynek komunikacja miejska organizuje teraz akcję Zakochaj się w MPK. W autobusach i tramwajach już pojawiły się specjalne miejsca "dla osób jeszcze nie zakochanych". To jednak nie wszystko:

- Mamy taki specjalny konkurs kulinarny z nagrodami dla naszych pasażerów. Trzeba wymyślić przepis na udany związek - tłumaczy Agnieszka Korzeniowska z wrocławskiego MPK. 

Propozycje można wysyłać do 11 lutego poprzez stronę MPK we Wrocławiu. Finał akcji oczywiście w walentynki, czyli 14 lutego. 

Zobacz film reportera Radia ESKA Wojtka Góralskiego:

Zakochaj się w MPK - przekonuje teraz wrocławski przewoźnik. MPK we Wrocławiu rzeczywiście łączy ludzi i to dosłownie....Posted by ESKA INFO Wrocław on 5 luty 2016

Posłuchaj materiału reportera Radia ESKA Wojtka Góralskiego:

Czytaj także: Psie kupy znakuje chorągiewkami. "To pole minowe z oznaczonymi minami" - tłumaczy mieszkanka Maślic [WIDEO, GALERIA, AUDIO]