Wjechał w tył ciężarówki! Młody motocyklista w ciężkim stanie!

i

Autor: Pixabay Wjechał w tył ciężarówki! Młody motocyklista w ciężkim stanie!

Makabra na DK35. 71-latek zginął na motocyklu! Całkowita blokada drogi [AKTUALIZACJA]

2022-04-30 20:51

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 35, w miejscowości Strzelce w województwie dolnośląskim. W sobotę (30 kwietnia) motocyklista zderzył się tam z busem i poniósł śmierć na miejscu. Droga jest całkowicie zablokowana. Jak ustalamy w rozmowie z rzecznik prasową KPP w Świdnicy, mężczyzna za kierownicą jednośladu miał 71 lat! Na miejscu pracują służby. Uwaga kierowcy, utrudnienia mogą potrwać!

[AKTUALIZACJA 22.00]

Chwilę przed 22.00 otrzymaliśmy potwierdzenie, że droga została odblokowana. Na miejscu, poza policją, pracował także prokurator i biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków. Przebieg zdarzenia będzie przedmiotem śledztwa.

Śmiertelny wypadek na DK35. Strzelce: 71-letni motocyklista zginął na miejscu

- Do wypadku doszło około 18.00 w sobotę 30 kwietnia w miejscowości Strzelce w województwie dolnośląskim - mówi w rozmowie z SE.pl oficer prasowa KPP w Świdnicy młodszy aspirant Magdalena Ząbek, precyzując że w wypadku wziął udział bus. Motocyklista, 71-letni mężczyzna, poniósł śmierć na miejscu. Za kierownicą busa siedział z kolei ponad 40-letni kierowca - trzeźwy.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie nieprzejezdna. Na razie trudno oszacować czas trwania utrudnień. Z informacji przekazanych przez oficer prasową wynika, że służby rozładowują ruch samochodów na miejscu, przez lokalne drogi.