Wypadek na rondzie Strzelin

i

Autor: Strzelin998

Makabra w Strzelinie. Nie żyje kobieta, która wpadła pod ciężarówkę

2021-10-08 12:54

Tragiczny wypadek w Strzelinie. Starsza kobieta została potrącona przez ciężarówkę, wpadła pod pojazd, gdzie doznała strasznych obrażeń. Mimo przewiezienia do szpitala, nie udało się jej uratować.

Do wypadku doszło w piątek, 8 października, około godziny 7.30 na rondzie im. Zesłańców Sybiru. 73-letnia kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych od strony ulicy Wojska Polskiego. Kierowca ciężarówki zatrzymał się jednak dopiero kilka metrów dalej, na zjeździe z ronda, tuż przed ulicą Kościuszki. Niestety, wypadek okazał się tragiczny w skutkach. Starsza kobieta wpadła bowiem pod pojazd i została wręcz zmasakrowana, m.in. straciła nogę. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR, który nieprzytomną kobietę w bardzo ciężkim stanie zabrał do szpitala we Wrocławiu. 

Pożar ciężarówki na autostradzie A4

- Niestety, poszkodowanej nie udało się uratować. 66-letni kierowca ciężarówki marki DAF był trzeźwy – mówi mł. asp. Joanna Dembska ze strzelińskiej policji.

Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Strzelinie, która będzie wyjaśniać jak doszło do tego tragicznego zdarzenia. Nieoficjalnie wiemy, że kierowca tłumaczył, że nie zauważył pieszej.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?