Makabryczne MORDERSTWO w Zgorzelcu. SPALONE ZWŁOKI w lesie. HORROR!

i

Autor: Pixabay/Marcus_Trapp

Makabryczne MORDERSTWO w Zgorzelcu. SPALONE ZWŁOKI w lesie. Strzelił mu w głowę!

2020-12-18 22:50

Strzelili mu prosto w głowę, a później wywieźli ciało do lasu. Tam spalili zwłoki, żeby zatrzeć ślady zbrodni. Makabryczne morderstwo pod Zgorzelcem na Dolnym Śląsku. To był istny horror. Jaki będzie finał tej wstrząsającej sprawy? Śledczy skierowali do sądu akt oskarżenia przeciwko 35-latkowi i jego młodszemu wspólnikowi.

Zamordował go z zimną krwią, strzelając prosto w głowę. Później wspólnie z młodszym wspólnikiem wywiózł zwłoki do lasu i spalił, by zatrzeć ślady. Jaką karę powinien ponieść bandyta, który dopuszcza się takiej zbrodni?

Odpowiedzi na to pytanie wkrótce poszuka sąd. Prokuratura w Jeleniej Górze przygotowała akt oskarżenia przeciwko 35-letniemu Dariuszowi O. oraz 22-letniemu Oliwierowi K. Pierwszemu z nich grozi dożywocie. Młodszemu – pięć lat w więzieniu.

Zobacz też: Wałbrzych. Dawid z Zabrza otrzymał ŚMIERTELNY cios w klatkę. Poszło o dziewczynę?

Do zbrodni w Zgorzelcu miało dojść w nocy z 29 lutego na 1 marca 2020 roku. Rano, na terenie kompleksu leśnego pod miastem, znaleziono zmasakrowane, spalone zwłoki.

Super Raport 18.12 ( Goście: Sławomir Neumann - PO, były wiceminister zdrowia oraz prof. Antoni Dudek - politolog, historyk)

Dariusz O. pozbawił pokrzywdzonego życia, oddając w jego głowę strzał z broni palnej. Następnie, wspólnie z Oliwerem K. przewieźli ciało pokrzywdzonego do lasu w okolicy Zgorzelca, gdzie je podpalili w celu zatarcia śladów – relacjonuje prok. Tomasz Czułowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Zobacz: Kolejny milioner na Dolnym Śląsku. Pod Wrocławiem padła „szóstka” w Lotto!

Śledczy zarzucają 35-letniemu Dariuszowi O. nie tylko zamordowanie swojej ofiary. Lista „grzechów” jest dłuższa. Obejmuje też wytworzenie broni palnej i posiadanie pornografii z udziałem małoletnich. Grozi mu dożywocie.

22-letniemu Oliwerowi K. grozi pięć lat więzienia za pomoc w ukryciu i znieważenie zwłok. Jak podkreślają śledczy – obaj mężczyźni byli wcześniej karani sądownie, w tym za przestępstwa przeciwko mieniu i z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!