Wypadek Lisowice DK 36

i

Autor: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy

Masakra na drodze pod Prochowicami. Samochód zmiażdżony, kierująca kobieta nie żyje

2022-01-04 12:25

Tragiczny wypadek na drodze krajowej 36 Prochowice – Lubin. W czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginęła kobieta, która siedziała za kierownicą jednego z aut. Przód jej pojazdu został dosłownie zmiażdżony.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej 36

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek, 4 stycznia, około godz. 10.20. W pobliżu miejscowości Lisowice, na drodze krajowej 36 Prochowice – Lubin, czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Mniejszy z pojazdów nie miał szans w konfrontacji z potężnym SUV-em - ze zmiażdżonym przodem wylądował w przydrożnym rowie.

- Na miejscu wypadku stwierdzono, że poszkodowane zostały 2 osoby podróżujące pojazdami. Jedna z osób była nieprzytomna i znajdowała się w pojeździe. Została ona ewakuowana na zewnątrz w celu udzielenia kwalifikowanej pomocy medycznej. Na miejsce wypadku przybyło także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Pomimo wysiłków podjętych przez służby ratownicze, jedna osoba poniosła śmierć – poinformowali strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy.

Okazało się, że kierownicą auta siedziała 75-letnia kobieta. Droga 36 była zablokowana przez kilka godzin. Utrudnienia zakończyły się przed godz. 14. Na miejscu działało siedem zastępów straży pożarnej z Lubina, Legnicy oraz Prochowic, policja oraz pogotowie ratunkowe, w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Pijany syn policjanta w BMW spowodował potworny wypadek
Sonda
Czy kiedykolwiek byłeś/aś świadkiem wypadku?