Masakra na krajowej ósemce. Dwóch motocyklistów zderzyło się z ciężarówką pod Ząbkowicami ŚL.

i

Autor: Dolnośląska policja Masakra na krajowej ósemce pod Ząbkowicami Śl.

Masakra na krajowej ósemce. Trzy osoby ranne w wypadku pod Ząbkowicami Śl.

2022-04-25 9:36

To cud, że nikt nie zginął w wypadku, do którego doszło w sobotę, 23 kwietnia, na krajowej ósemce za Ząbkowicami Śląskimi. W zdarzeniu brały udział samochód osobowy, ciężarowy oraz dwa motocykle. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 23 kwietnia, po godzinie 17. Kierujący fordem mondeo 38-letni mieszkaniec Dzierżoniowa z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z ciężarowym mercedesem.

W wyniku zderzenia pojazd ciężarowy z naczepą zjechał do rowu, natomiast osobówka wróciła na swój pas gdzie się zatrzymała. W tym momencie nadjechało dwóch motocyklistów, którzy nie zdążyli wyhamować i obaj uderzyli w samochód osobowy.

Policyjny pościg za motocyklistą. Pędził ulicami Wrocławia prawie 200 km/h

- 23- i 29-latek, obaj mieszkańcy powiatu oławskiego, nie posiadali uprawnień do kierowania motocyklami. Policjanci przebadali uczestników zdarzenia. Wszyscy byli trzeźwi. Trzech kierujących zostało przetransportowanych do szpitala z obrażeniami jednak ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – relacjonuje st. asp. Katarzyna Mazurek z KPP w Ząbkowicach Śląskich.

Patrząc na zniszczenia uczestniczących w wypadku pojazdów, to chyba cud, że nikt nie zginął.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?