Szokująca zemsta wałbrzyszanki za zwolnienie z pracy. W ruch poszła kostka brukowa

i

Autor: Policja Wałbrzych

Szokująca zemsta wałbrzyszanki za zwolnienie z pracy. W ruch poszła kostka brukowa

2022-04-24 12:06

29-letnia wałbrzyszanka trafiła w ręce policjantów, po tym jak kostką brukową uszkodziła samochód i szybę lokalu gastronomicznego byłego pracodawcy. Podejrzana jest również o włamanie do mieszkania. Kobieta była skłócona z poszkodowanym po tym, gdy zwolnił ją z pracy.

Do zdarzenia doszło w połowie byłego tygodnia. 30-letni wałbrzyszanin złożył zawiadomienie o popełnieniu trzech przestępstw przez 29-letnią kobietę. Policjanci w toku wykonanych czynności procesowych potwierdzili doniesienia.

ZOBACZ TEŻ: Julianna zamordowała rodziców? Może mieć na sumieniu coś jeszcze! Przeraźliwe kulisy zbrodni w Kudowie-Zdroju

- Kobieta najpierw rozbiła tylną szybę w należącym do mężczyzny samochodzie osobowym, powodując straty w kwocie tysiąca złotych, a następnie włamała się do mieszkania pokrzywdzonego, skąd ukradła gotówkę w kwocie ponad 10 tysięcy złotych – relacjonuje podkom. Marcin Świeży z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Na tym jednak nie koniec. Wałbrzyszanka rozbiła jeszcze szybę w drzwiach wejściowych do prowadzonego przez mężczyznę lokalu gastronomicznego w centrum miasta. - W tym przypadku zdewastowała mienie o wartości blisko 3 tysięcy złotych – dodaje Świeży.

Kobieta bezpośrednio po zgłoszeniu trafiła w ręce mundurowych, a później do celi wałbrzyskiej komendy. W czwartek, 21 kwietnia, po skompletowaniu materiału dowodowego, 29-latka została przewieziona do prokuratury, gdzie usłyszała dwa zarzuty zniszczenia mienia oraz kradzieży z włamaniem. Ostatecznie objęta została dozorem policyjnym, a także ma zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.

Tajemnicze zabójstwo w Kudowie Zdrój

Wiele wskazuje na to, że w ten sposób kobieta chciała się zemścić na mężczyźnie, który wcześniej zwolnił ją z pracy. Teraz za popełnione przestępstwa grozi jej kara pozbawienia wolności nawet do lat 10.

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?