Maszyna rolnicza wciągnęła nastolatka. Groźny wypadek pod Oleśnicą

i

Autor: Oleśnica998 Groźny wypadek pod Oleśnicą. Maszyna rolnicza wciągnęła nastolatka

Maszyna rolnicza wciągnęła nastolatka. Groźny wypadek pod Oleśnicą

2021-09-20 8:51

Do groźnego wypadku doszło w sobotę (18 września) w gospodarstwie pod Oleśnicą. Ok. 15-letni chłopak został wciągnięty przez maszynę sortującą. Ze względu na brak dostępnych karetek na miejsce wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego nastolatka do szpitala we Wrocławiu.

W sobotę rano w miejscowości Jenkowice w powiecie Oleśnickim doszło do groźnego wypadku. Jak informuje serwis Oleśnica998, na terenie jednego z gospodarstw ok. 15-letni chłopiec został wciągnięty przez maszynę sortującą. Ze względu na brak dostępnych karetek na miejsce wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nastolatek został uwolniony jeszcze przed przybyciem ratowników medycznych, a pierwszej pomocy udzielili mu strażacy.

Jak się okazało, nastolatek miał bardzo dużo szczęścia - choć wypadek wyglądał bardzo groźnie, chłopiec nie odniósł poważniejszych obrażeń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doznał jedynie stłuczenia nóg oraz rozcięcia skóry na głowie. Po kilku minutach na pobliskim polu wylądował śmigłowiec LPR. Poszkodowany nastolatek trafił pod opiekę ratowników medycznych i został przetransportowany do szpitala we Wrocławiu.

Olsztyn. Wypadek na ul. Leonharda. Potrącił pieszego na pasach