Dzierzoniów: Morawiecki GORĄCO przywitany przez mieszkańców! Wyrzmiało J***ć PiS

i

Autor: cc/agaton Dzierzoniów: Morawiecki GORĄCO przywitany przez mieszkańców! Wyrzmiało "J***ć PiS"

Mateusz Morawiecki GORĄCO przywitany w Dzierżoniowie! Wulgarne epitety. Na ulicach istny FESTIWAL! [WIDEO]

2021-01-29 20:17

Było gorąco! W piątek Mateusz Morawiecki wizytował w dzierżoniowskiej firmie LIBRA z grupy Selena w tamtejszej Strefie Ekonomicznej. W siedzibie firmy mówił o trwającej pandemii i jej skutkach ekonomicznych, ale zanim tam dotarł, tłumnie przywitali go mieszkańcy miasta. Na ulicach Świdnickiej, Złotej i Piastowskiej odbył się istny karnawał! Zobaczcie, jak mieszkańcy Dzierżoniowa przywitali premiera!

Mateusz Morawiecki w Dzierżoniowie. Na ulicach wybrzmiało "J***ć PiS" [WIDEO]

Premier pojawił się w Dzierżoniowie ok. 17.00. Część mieszkańców wiedziała o wizycie i w mediach społecznościowych wymieniała się informacjami. Na trasie do siedziby firmy LIBRA ustawiło się do kilkudziesięciu osób z transparentami i megafonami.

W pewnym momencie wśród manifestujących zjawili się także sympatycy Strajku Kobiet. Na ulicach Dzierżoniowa zaroiło się od przeciwników partii rządzącej.

Mateusz Morawiecki GORĄCO przywitany w Dzierżoniowie! Istny FESTIWAL "J***ć PiS"

- Dostaliśmy informację, że zaplanowana jest wizyta premiera i postanowiliśmy z tego skorzystać, żeby wyrazić swoją opinię nt. działania rządu - komentuje dla SE.pl jeden z uczestników zgromadzenia, Pan Grzegorz. - Premier przyjechał na Strefę Ekonomiczną ok. 17.00. Wewnątrz, w budynku był jakieś 2 godziny. W środku było TVP, a na zewnątrz TVN, z zewnątrz nic więcej nie mogliśmy zobaczyć - dodaje.

Według relacji uczestników, policja nie interweniowała wobec żadnej z grup protestujących.

Zobacz więcej: Strajk Kobiet w Warszawie: Na ulicach BARDZO DUŻO policji! Z megafonów lecą kolejne komunikaty. Czy jest bezpiecznie? [RELACJA NA ŻYWO]