Matura

i

Autor: ART SERVICE/SUPER EXPRESS Matura

Matura 2022 z matematyki. To będzie na maturze. Sprawdź, czy zdasz maturę z matmy. Te zadania musisz umieć rozwiązać!

2022-04-11 14:15

Matura 2022 z matematyki już 5 maja. Co będzie na maturze z matematyki? Jakie zadania trzeba umieć, aby zdać? Te pytania kłębią się w głowie maturzystów, którzy boją się matury 2022 z matematyki. Królowa nauk od lat jest postrachem uczniów - dla wielu z nich to zdecydowanie najtrudniejszy przedmiot na egzaminie dojrzałości. Z nami możesz sprawdzić, czy zdasz maturę z matmy! Rozwiąż te zadania z arkusza CKE na ponad 30%, by utwierdzić się w przekonaniu, że zdasz maturę, a przy okazji dowiesz się, co będzie na maturze z matematyki.

Matura 2022: matematyka

Matura 2022 już w maju. Matematyka co roku sprawia uczniom najwięcej problemów. Jak się do niej najlepiej przygotować? Nic tak nie pomoże w powtórce do matury 2022 z matematyki jak rozwiązywanie zadań. Przydatne będą nie tylko szkolne podręczniki, czy repetytoria, ale także arkusze CKE. Aby pomóc maturzystom w przygotowaniach do egzaminu dojrzałości, zebraliśmy zadania z arkuszy CKE, które były na maturze z matematyki w poprzednich latach. Tego typu zadania będą też na maturze 2022 z matematyki. Warto spróbować swoich sił i się z nimi zmierzyć w ramach powtórki przed maturą 2022 z matematyki.

Rozwiąż nasz test poniżej i przekonaj się, czy zdasz maturę 2022 z matematyki!

Sprawdź, czy zdasz maturę z matematyki! Rozwiąż ten test na minimum 31%

Pytanie 1 z 13
Cena roweru po obniżce o 15% była równa 850 zł. Przed obniżką ten rower kosztował

To będzie na maturze z matematyki: arkusze CKE

Dobrym sposobem, by dowiedzieć się, co będzie na maturze 2022 z matematyki, jest rozwiązywanie arkuszy z poprzednich lat. Dzięki temu uczniowie mogą nie tylko sprawdzić, jakiego typu zadania pojawią się w arkuszach maturalnych CKE z matematyki, ale także mogą przekonać się, czy uzbierają wymaganą liczbę punktów i zdadzą maturę. W naszej galerii poniżej znajduje się arkusz CKE z matury z matematyki 2021 wraz z odpowiedziami i rozwiązaniami do zadań. Kliknij w zdjęcie poniżej i sprawdź, czy zdasz maturę 2022 z matematyki!

Matura 2022 z matematyki - szybka powtórka

Co powtórzyć przed maturą 2022 z matematyki? Na pewno warto poznać pewniaki maturalne, czyli zadania, które co roku pojawiają się na maturze. Przykładowe zadania wraz z rozwiązaniami znajdziesz w naszym artykule: Matura 2022. Co na maturze z matematyki? Pewniaki maturalne od nauczyciela matematyki. To trzeba powtórzyć przed maturą 2022! Jeśli chcesz poćwiczyć rozwiązywanie zadań maturalnych, spróbuj swoich sił w naszych innych quizach:

Dariusz Kulma zdradza pewniaki na maturze 2021 z matematyki. Zobacz, jak policzyć te zadania!